Doplněk stravy

Generica 3-omega Premium extra 100 kapslí

Značka: GENERICA

Generica 3-omega Premium tvoří extra čistý rybí olej ve formě triglyceridů pro vysokou vstřebatelnost. Obsažené EPA a DHA pomáhají udržet zdravé srdce i normální činnost mozku.

339

Cena za 1 kus: 3,39 Kč

Doprava zdarma

O produktu: Generica 3-omega Premium extra 100 kapslí

50152156

Úvod

Generica 3-omega Premium obsahuje extra čistý rybí olej ve formě triglyceridů pro vysokou vstřebatelnost. Jedna kapsle poskytuje vysokou dávku omega-3 nenasycených mastných kyselin EPA (360 mg) a DHA (240 mg), které pomáhají udržet zdravé srdce i normální činnost mozku. Doplněk stravy Generica 3-omega Premium extra se získává zpracováním volně žijících ryb z ekologicky čistých oblastí Norska.

Hlavní vlastnosti

  • vysoká dávka EPA (360 mg) a DHA (240 mg) v jedné kapsli
  • rybí olej ve formě triglyceridů pro vysokou vstřebatelnost
  • EPA a DHA přispívají k normální činnosti srdce *
  • DHA přispívá k udržení normální činnosti mozku **
  • DHA pomáhá udržovat normální funkci zraku **
  • příjem DHA z těla matky přispívá k normálnímu vývoji očí a mozku plodu v těle matky a kojenců vyživovaných mateřským mlékem***

Dávkování

Dospělí: 1-2 kapsle denně. Děti starší 3 let, těhotné a kojící ženy: 1 kapsle denně. Kapsli můžete spolknout nebo rozžvýkat, užívejte ji po jídle a zapijte dostatečným množstvím tekutiny.


Složení

Rybí olej Omega-3 33/22, želírující látka: želatina; zvlhčovadlo: glycerol; nosič: čištěná voda. Alergeny jsou vyznačeny tučně. V jedné kapsli: Rybí olej (z ančoviček, makrel, sardinek) 1 000 mg, 3-omega mastné kyseliny 650 mg.


Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není vhodné pro děti do 3 let. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

* Příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg EPA a DHA denně. ** Příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg DHA denně. *** Příznivého účinku se dosáhne při příjmu 200 mg DHA denně navíc k doporučené denní dávce příjmu omega-3 mastných kyselin u dospělých, tj.: 250 mg DHA a EPA.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.