Ostatní příkrmy

Gerber Mléčná kaše pšenično-ovesná banán a hruška 200 g

Značka: GERBER

Mléčná kaše Gerber pšenično-ovesná banán a hruška obsahuje pečlivě vybrané celozrnné obiloviny, pšenici a oves. S vitaminy a minerály. Od 6. měsíce.

85
Ušetříte 14%

Původní cena:  99 Kč  ·  sleva 14 Kč

Cena za 100 g: 42,50 Kč

Nejnižší cena před slevou: 99 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 28.7.2024.

O produktu: Gerber Mléčná kaše pšenično-ovesná banán a hruška 200 g

50158083

Úvod

Mléčná kaše Gerber pšenično-ovesná banán a hruška obsahuje pečlivě vybrané celozrnné obiloviny, pšenici a oves. Díky švestkovým vločkám má nemléčná kaše lehce nasládlou chuť a jemnou texturu. Chutná kašička usnadňuje přechod na pevnou stravu, připravuje miminko na širší škálu potravin. Instantní kaše je navíc snadná na přípravu, stačí přidat jen mléko. Nevyskytuje se v ní přidaný cukr, proto je vhodná pro děti již od ukončeného 6. měsíce. Obsahuje také vápník a vitamin D* pro správný růst kostí, zinek a vitamín C pro imunitní systém vašeho děťátka. Ideální na dobrou noc.

Hlavní vlastnosti:

  • celozrnné obiloviny
  • 0 % přidaného cukru**
  • jemná textura
  • vhodná při zavádění lepku do stravy
  • s vitaminy a minerály

 

GERBER Mléčná kaše pšenično-ovesná banán a hruška 200 g. Obilno-mléčný příkrm pro kojence od ukončeného 6. měsíce. Instantní výrobek.
GERBER Mléčná kaše banán a hruška je lahodný obilno-mléčný příkrm pro vaše miminko. Kašička je vyrobena z pečlivě vybraných celozrnných obilovin, pšenice a ovsa. Při výrobě jsme navíc nepřidali žádný cukr* ani aromata. Kaše je určena pro kojence od ukončeného 6. měsíce.

Díky banánovým a hruškovým vločkám má mléčná kaše jemnou, lehce nasládlou chuť a potěší tak jazýček každého malého mlsouna. Kaše je pro miminko ideální dobrotou pro usnadnění přechodu na pevnou stravu. Je pomocníkem pro rozvoj žvýkacích a polykacích dovedností a připravuje malé strávníky na širší škálu potravin. Instantní kaše jsou navíc snadné na přípravu, není třeba přidat nic víc než vodu.

- Celozrnné obiloviny
- 0 % přidaného cukru*
- Jemná textura vhodná při zavádění lepku do stravy***
- Vitamíny a minerální látky
- Jednoduchá příprava
- Perfektní na dobrou noc

Miska plná dobrot obsahuje 15 g celozrnných obilovin, vitamíny a minerální látky pro správný rozvoj dětského organismu. V dětské kaši najdete vápník** a vitamín D** pro správný růst a vývin kostí, zinek a vitamín C pro imunitní systém vašeho děťátka. Obsahuje také železo, které přispívá k rozvoji poznávacích funkcí u dětí.

*Obsahuje přirozeně se vyskytující cukry.
**Obsah vápníku a vitamínu D ve shodě s požadavky příslušné legislativy.
***Zdroj: https://gastroped.cz/_files/200000163-4a2514c70f/ doporuceni-vyziva-kojencu-a-batolat-2014.pdf

GERBER kaše kombinují vysoké nároky na kvalitu pečlivě vybraných obilovin ovsa a pšenice a jemnou chuť banánových a hruškových vloček pro potěšení všech malých bříšek. Přináší to nejlepší ze světa obilovin a výživy do každé lžičky.


Složení

Mouky 63,8 % (hydrolyzovaná PŠENIČNÁ 32,8 %, celozrnná OVESNÁ 31 %), sušené odtučněné MLÉKO 19,4 %, sušené plnotučné MLÉKO 8 %, rostlinné oleje (řepkový, slunečnicový), banánové vločky 3 %, hruškové vločky 1,5 % (hruškové pyré 1,2 %, kukuřičný škrob, emulgátor: lecitiny), minerální látky (uhličitan vápenatý, fumaran železnatý, síran zinečnatý, jodid draselný), vitaminy (C, niacin, E, thiamin, kyselina pantothenová, A, B6, K, folát, biotin, D). Alergeny jsou uvedeny velkým písmem.


Použití

Před přípravou kaše si umyjte ruce a zkontrolujte čistotu všech nádob. Asi 5 minut povařte pitnou vodu vhodnou pro kojence. Nalijte odměřené množství převařené vody (150 ml) do misky a nechte ochladit asi na 40 °C. Za stálého míchání vsypte 50 g kaše (6-7 polévkových lžic). Promíchejte vidličkou a nechte asi půl minuty stát. Znovu promíchejte. Počet porcí v balení: 4. Uchovejte v suchu při pokojové teplotě. Po přípravě stravy obal důkladně uzavřete a uchovejte v suchu při pokojové teplotě. Po otevření spotřebujte do 3 týdnů.

*Obsah vitaminu D ve shodě s požadavky příslušné legislativy.
**Obsahuje přirozeně se vyskytující cukry. 


Upozornění

Podávejte sedícímu dítěti a při krmení na něj dohlížejte.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.