Gingio 120 mg 60 potahovaných tablet

Registrovaný léčivý přípravek

Značka: GINGIO
Gingio 120 se používá k léčbě příznaků při některých poruchách prokrvení mozku a končetin u dospělých.
Skladem na e-shopu
629

O produktu

50007187

Gingio 120

Produkt Gingio je rostlinný léčivý přípravek ke zlepšení (s věkem souvisejících) zhoršených kognitivních funkcí a kvality života při mírné demenci.

Gingio - zlepšuje paměť a koncentraci, zlepšuje činnost mozku, zlepšuje prokrvení mozku a končetin

Složení

Léčivou látkou je 120 mg Ginkgo bilobae extractum siccum normatum (35 – 67 : 1), extrahováno acetonem 60% V/V v 1 potahované tabletě (odpovídá 26,4 – 32,4 mg flavonových glykosidů a 6,0 – 8,4 mg terpenolaktonů – ginkgolidů, bilobalidu).

Pomocnými látkami jsou mikrokrystalická celulosa, monohydrát laktosy, sirup tekuté glukosy, makrogol 4000, magnesium-stearát, kukuřičný škrob, hypromelosa, sodná sůl karboxymethylškrobu (typ A), bezvodý oxid křemičitý, oxid titaničitý, žlutý oxid železitý.

Gingio složení

Dávkování

Dospělí užívají 1–2x denně 1 tabletu v rovnoměrně rozdělených dávkách. Přípravek není určen pro děti a dospívající do 18 let. Trvání léčby by mělo být nejméně 8 týdnů, po tříměsíční terapii je třeba posoudit prospěšnost pokračování v léčbě.

Gingio 120 dávkování

Upozornění

Gingio® 120 mg, potahované tablety, volně prodejný lék k vnitřnímu užití s účinnou látkou: suchý, čištěný a kvantifikovaný jinanový extrakt.
 
LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.
 
*Zhoršující se s věkem při mírné demenci.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.