516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Woykoff Ginkgo COMFORT 60 mg 60 tablet

Akce -25%
Woykoff Ginkgo COMFORT 60 mg 60 tablet

Woykoff Ginkgo COMFORT 60 mg 60 tablet

50081917
Doplněk stravy: Více o legislativě
169 Kč 225 Kč 3 Kč / 1 kus(tbl)
Skladem na e-shopu

Doplněk stravy s cukrem. Obsahuje 60 mg standardizovaného extraktu z Ginkgo biloba, který pomáhá udržovat dobrou paměť a uchovávat kognitivní funkce.

Podrobné informace o produktu

1. při pocitu studených rukou a nohou

2. pro zlepšení paměti a duševního výkonu

3. pro zvýšení schopnosti soustředění 

Proč právě ginkgo COMFORT 60 mg SR?

Přípravek ginkgo COMFORT 60 mg SR byl vyvinut podle nejnovějších poznatků současné medicíny a farmaceutické technologie a zohledňuje tak všechna kritéria důležitá pro dlouhodobé podávání: účinnost, bezpečnost, kvalitu a pohodlné užívání.

Účinnost:

ginkgo COMFORT 60 mg SR obsahuje standardizovaný extrakt , tedy koncentrovaný výtažek z listů Ginkgo biloba, získávaný unikátní technologií, která zaručuje přesně definovaný obsah nejdůležitějších účinných látek – 24% ginkgoflavonoglykosidů a 6% terpenolaktonů. ginkgo COMFORT 60 mg SR obsahuje 60 mg extraktu v jediné tabletě, který zaručuje vysokou účinnost přípravku. Obsah 70 mg sacharózy v jedné tabletě přispívá k rychlejší a účinnější dostupnosti účinných látek do mozkových buněk.

Bezpečnost:

ginkgo COMFORT 60 mg SR používá unikátní SR technologii výroby tablet, která zajišťuje pozvolné uvolňování účinných látek do organismu, a tím navozuje dlouhodobé a rovnoměrné vstřebávání a lepší využití účinných látek.

Komfort užívání:

ginkgo COMFORT 60 mg SR obsahuje malé dražované tablety pro komfortní dlouhodobé užívání. Tablety se snadno polykají i bez zapití.

Jak přípravek ginkgo COMFORT 60 mg SR správně užívat?

Užívejte pravidelně jednu tabletu denně. Tabletu je možné užít kdykoli v průběhu dne nejlépe během jídla. Díky unikátní SR technologii můžete přípravek užívat dlouhodobě, nežádoucí účinky jsou potlačeny.

Účinná látka: standardizovaný extrakt z Ginkgo biloba (24/6) 60 mg.

Složení: zahušťovadla (hydrogenfosforečnan vápenatý dihydrát, mikrokrystalická celulosa, arabská gum), protispékavé látky (mastek, stearan hořečnatý, oxid křemičitý koloidní bezvodý), sacharóza krystalická, extrakt z Gingo biloba (24/6), emulgátor PEG 6000, barviva (oxid titaničitý, chlorofyl měďnatosodný).

Dávkování: 1 tableta denně.

Upozornění:
Může snižovat srážlivost krve. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Kategorie produktu

Parametry

Značka Woykoff
Forma Tablety
EAN 8594070860388

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.