Doplněk stravy

Woykoff Ginkgo COMFORT 60 mg 60 tablet

Značka: WOYKOFF

Doplněk stravy s cukrem. Obsahuje 60 mg standardizovaného extraktu z Ginkgo biloba, který pomáhá udržovat dobrou paměť a uchovávat kognitivní funkce.

195

Cena za 1 kus: 3,25 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč.

O produktu: Woykoff Ginkgo COMFORT 60 mg 60 tablet

50081917

Úvod

1. při pocitu studených rukou a nohou

2. pro zlepšení paměti a duševního výkonu

3. pro zvýšení schopnosti soustředění 

Proč právě ginkgo COMFORT 60 mg SR?

Přípravek ginkgo COMFORT 60 mg SR byl vyvinut podle nejnovějších poznatků současné medicíny a farmaceutické technologie a zohledňuje tak všechna kritéria důležitá pro dlouhodobé podávání: účinnost, bezpečnost, kvalitu a pohodlné užívání.

Účinnost:

ginkgo COMFORT 60 mg SR obsahuje standardizovaný extrakt , tedy koncentrovaný výtažek z listů Ginkgo biloba, získávaný unikátní technologií, která zaručuje přesně definovaný obsah nejdůležitějších účinných látek – 24% ginkgoflavonoglykosidů a 6% terpenolaktonů. ginkgo COMFORT 60 mg SR obsahuje 60 mg extraktu v jediné tabletě, který zaručuje vysokou účinnost přípravku. Obsah 70 mg sacharózy v jedné tabletě přispívá k rychlejší a účinnější dostupnosti účinných látek do mozkových buněk.

Bezpečnost:

ginkgo COMFORT 60 mg SR používá unikátní SR technologii výroby tablet, která zajišťuje pozvolné uvolňování účinných látek do organismu, a tím navozuje dlouhodobé a rovnoměrné vstřebávání a lepší využití účinných látek.

Komfort užívání:

ginkgo COMFORT 60 mg SR obsahuje malé dražované tablety pro komfortní dlouhodobé užívání. Tablety se snadno polykají i bez zapití.

Jak přípravek ginkgo COMFORT 60 mg SR správně užívat?

Užívejte pravidelně jednu tabletu denně. Tabletu je možné užít kdykoli v průběhu dne nejlépe během jídla. Díky unikátní SR technologii můžete přípravek užívat dlouhodobě, nežádoucí účinky jsou potlačeny.

Účinná látka: standardizovaný extrakt z Ginkgo biloba (24/6) 60 mg.

Složení: zahušťovadla (hydrogenfosforečnan vápenatý dihydrát, mikrokrystalická celulosa, arabská gum), protispékavé látky (mastek, stearan hořečnatý, oxid křemičitý koloidní bezvodý), sacharóza krystalická, extrakt z Gingo biloba (24/6), emulgátor PEG 6000, barviva (oxid titaničitý, chlorofyl měďnatosodný).

Dávkování: 1 tableta denně.

Upozornění:
Může snižovat srážlivost krve. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí!


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.