Woykoff

Seřadit podle
Woykoff Arthronis ACUTE je přípravek s obsahem MSM a Lactominu vhodný při akutních bolestech kloubů, svalů a vazů u psů s hmotností od 10 kg.
Pastilky s vysokým obsahem kyseliny listové (800 µg), která je důležitá k růstu zárodečných tkání během těhotenství. Vhodné pro těhotné a kojící ženy.
Pastilky s extraktem z listů zeleného čaje.
Allegra COMFORT – pilulka dobré nálady. Je určena osobám trpícím úzkostmi, strachem, poruchami usínání a spánku, každodenními stresovými situacemi.
Doplněk stravy pro dobrou náladu. Obsahuje L-tryptogfan, stavební kámen pro syntézu serotoninu v mozku. Vitamin B6 přispívá k normální psychické činnosti.
Doplněk stravy s obsahem 1060 mg glukosaminsulfátu x 2KCl a 10 mg vitaminu C
Doplněk stravy s cukrem. Obsahuje 60 mg standardizovaného extraktu z Ginkgo biloba, který pomáhá udržovat dobrou paměť a uchovávat kognitivní funkce.
Woykoff Arthronis ACUTE mini je přípravek s obsahem MSM a Lactominu vhodný při akutních bolestech kloubů, svalů a vazů u psů s hmotností do 10 kg.
Woykoff Ginkgo + NAVÍC relaxa RAPID (červen 2023)
Tablety s obsahem silice máty peprné, vitaminů C, D a minerálů selenu a zinku.
Obsahuje L-tryprofan nezbytný pro tvorbu serotoninu - hormonu dobré nálady.
Dlouhodobě pečuje a vyživuje Vaše klouby.
Pastilky s extraktem z listů zeleného čaje s obsahem esenciální aminokyseliny l-theanin a vitaminem B6, který pozitivně ovlivňuje psychickou činnost.
Woykoff Allegris je přípravek s obsahem aminokyseliny l-tryptofan určený pro dobrou náladu a dlouhodobé zklidnění psů s hmotností od 10 kg.
5.0
(1)
Woykoff Arthronis fáze 1 je přípravek s obsahem D-glukosamin sulfátu x 2KCl, MSM a Lactominu určený k dlouhodobé péči o klouby Vašeho psa. Pro psy s hmotností od 10 kg.
5.0
(1)
Woykoff Arthronis fáze 2 je přípravek s obsahem hydrolyzovaného kolagenu, MSM a Lactominu určený k regeneraci kloubních povrchů a maziv. Pro psy s hmotností od 10 kg.
5.0
(1)
Woykoff Foot protect je ochranná emulze určená k dlouhodobé péči o tlapky Vašeho psa nebo kočky.
5.0
(1)
Woykoff Relaxis je přípravek s obsahem esenciální aminokyseliny L-theanin určený pro rychlé zklidnění psů s hmotností od 10 kg.
Allegra STRONG - extra silná tableta dobré nálady s dvojitou formou účinku. Je určena osobám trpícím úzkostmi, strachem, poruchami usínání a spánku, každodenními stresovými situacemi.
Doplněk stravy s obsahem beta-alaninu + vysoká dávka hořčíku a zinku.
Woykoff Relaxis mini je přípravek s obsahem esenciální aminokyseliny l-theanin určený pro rychlé zklidnění psů s hmotností do 10 kg.
Komplex bylin pro zmírnění problémů mužů souvisících s andropauzou.