Good Gout BIO Batáty s vepřovým masem 6m+ 190 g

Ostatní příkrmy

Značka: GOOD GOUT
Zeleninovo-masový příkrm pro malé děti a kojence od ukončeného 6. měsíce. Nasládlé batáty s mrkví jemně doplňuje vepřové maso s kapkou šťávy z grapefruitu.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
95

Cena za 100 g: 50 Kč

O produktu

50119265

Zeleninovo-masový příkrm pro malé děti a kojence od ukončeného 6. měsíce. Nasládlé batáty s mrkví jemně doplňuje farmářské vepřové maso s kapkou šťávy z grapefruitu. 1 kapsička = kompletní strava přizpůsobená dítěti. Neobsahuje lepek.

Hlavní vlastnosti:

  • 100 % bio kvalita
  • chuťově vyladěná receptura
  • neobsahuje lepek

Složení

66 % bio batáty, 21 % bio mrkev, 8 % bio pečené vepřové, 4 % bio šťáva z grepfruitu, 1 % bio cibule. Bez lepku. Sterilováno. Tepelně upraveno. Výrobek ekologického zemědělství. Vyrobeno ve Francii.

Použití

Jako nejvhodnější přípravu doporučujeme kapsičku ohřívat po dobu 1 minuty ve vodní lázni. Pro rychlejší přípravu vyprázdněte obsah do misky nebo jej otevřete a vložte přímo do mikrovlnné trouby. Zahřívejte 30 sekund při 750 W (dobu ohřívání přizpůsobte). Promíchejte, zkontrolujte teplotu a máte hotovo! Po otevření uchovávejte v chladu a spotřebujte do 24 hodin.

Upozornění

Neohřívejte v klasické troubě. Nepřidávejte sůl. Potravina pro zvláštní výživu. Pro zdraví dítěte dodržujte návod na přípravu a pro skladování.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.