Doplněk stravy

GreenFood Nutrition Cordyceps Extract 90 kapslí

  • GreenFood Nutrition Cordyceps Extract obsahuje standardizovaný extrakt z micelia, který obsahuje minimálně 30 % polysacharidů.
309

Cena za 1 kus: 3 Kč

O produktu: GreenFood Nutrition Cordyceps Extract 90 kapslí

50144145

Úvod

Cordyceps je zajímavým organizmem, který se svou existencí pohybuje na pomezí rostlinné a živočišné říše. Zatímco v zimě se chová jako každá jiná dřevokazná houba, od jara do podzimu parazituje na hmyzu. Cordyceps je popisován již ve starých čínských lékařských knihách a tibetské tradiční medicíně, a dnes se využívá pro vysoký obsah polysacharidů. GreenFood Nutrition Cordyceps Extract obsahuje standardizovaný extrakt z micelia, který je mnohem koncentrovanější než prášek ze sušené houby. Obsahuje minimálně 30 % polysacharidů a 10 % manitolu.

Hlavní vlastnosti

  • standardizovaný extrakt z micelia
  • obsahuje 30 % polysacharidů
  • v rostlinných kapslích

Dávkování

Užívejte 3x denně 1 kapsli s jídlem. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.


Složení

Cordyceps extrakt 30% (30 % polysachridů), rostlinná kapsle z hypromelózy, plnidlo rýžová mouka, protispékavé látky: oxid křemičitý. Neobsahuje lepek. V denní dávce (3 kapsle): Cordyceps extrakt 30% 750 mg.


Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. U kojících a těhotných je vhodná konzultace s lékařem. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.