GymBeam Synephrine 90 tablet

Doplněk stravy

Značka: GYMBEAM
GymBeam Synephrine obsahuje extrakt z pomerančovníku hořkého, který podporuje metabolismus lipidů, přispívá ke kontrole hmotnosti a podpoří vás při formování postavy.
NAVÍC Švihadlo Blue GymBeam Při nákupu produktů značek GymBeam a BeastPink v minimální hodnotě 399 Kč vč. DPH získáte NAVÍC Švihadlo Blue GymBeam za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 6. 2023 nebo do vyprodání zásob.
119

Cena za 100 kusů: 1 Kč

O produktu: GymBeam Synephrine 90 tablet

50139737

GymBeam Synephrine je doplněk stravy, který vás podpoří při formování postavy, a jehož efektu docílíte nejlépe při užívání před tréninkem. Aktivní látka synefrin se získává z pomerančovníku hořkého, který podporuje metabolismus lipidů, a přispívá tak ke kontrole tělesné hmotnosti.

Hlavní vlastnosti

  • obsahuje extrakt z pomerančovníku hořkého s 90 % synefrinu
  • pomerančovník hořký podporuje metabolismus lipidů
  • pomerančovník hořký přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti

Dávkování

Užívejte 2 tablety denně, ideálně před tréninkem. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Složení

Extrakt z pomerančovníku hořkého (Citrus aurantium) (90 % synefrin), objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza), protihrudkující činidlo (fosforečnan vápenatý, stearan hořečnatý). Aktivní látky v denní dávce (2 tablety): Synefrin 20 mg.

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určený pro děti, těhotné a kojící ženy. Není náhradou pestré a vyvážené stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.