Ostatní příkrmy

Hami Brambory s hovězím a hráškem 12m+ 250 g

Značka: HAMI

Chutný masozeleninový příkrm Hami Brambory s hovězím a hráškem je určen pro děti od ukončeného 12. měsíce. Bez přidané soli a konzervantů.

49

Cena za 100 g: 19,60 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 28.7.2024.

O produktu: Hami Brambory s hovězím a hráškem 12m+ 250 g

50162577

Úvod

Hledáte chutný, a hodnotný příkrm pro svého malého strávníka? Hotový masozeleninový příkrm Brambory s hovězím a hráškem od Hami chutná jak malým, tak větším dětem. Je vyroben ze surovin vysoké kvality. Neobsahuje žádné konzervační látky, přidanou sůl, lepek ani mléčnou složku. Zelenina je připravována velmi šetrně v páře, aby si zachovala veškeré prospěšné složky. Maso je pečlivě vybíráno z ověřených farem. Příkrm je určený pro děti od ukončeného 12. měsíce. Hotový pokrm ve skleničce se hodí k domácímu stravování i na cesty. Stačí pouze zamíchat a ohřát. Je vhodné příkrmy střídat a nechat dítě vyzkoušet co nejvíce druhů zeleniny, aby si zvyklo na jejich chuť a pestrost stravy. Příkrmy Hami si vaše děťátko jistě brzy zamiluje. 

Hami Vývar se zeleninou, rýží a telecím 8m+ 200 g2

Hlavní vlastnosti:

  • masozeleninový příkrm pro děti od ukončeného 12. měsíce
  • 100% bez konzervantů a umělých barviv dle zákona
  • obsahuje zeleninu vařenou v páře a maso z ověřených farem
  • bez přidané soli
  • bez lepku
  • bez mléčné složky

 


Složení

Voda, hrášek 30 %, brambory 17 %, mrkev 10 %, hovězí maso 8 %, kukuřičná mouka, řepkový olej, kukuřičný škrob. 


Použití

Při otevření musí víčko klapnout. Před ohřátím skleničku otevřete, promíchejte a ohřejte (ale nevařte!) např. ve vodní lázni. Před podáváním zkontrolujte teplotu! Jednou ohřátou část již neuchovávejte. Nespotřebované množství uchovávejte v uzavřené skleničce v chladničce a spotřebujte do 48 hodin. Nepoužívejte kovovou lžičku.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.