Ostatní příkrmy

Hami Nemléčná kaše rýžová banánová 4m+ 170 g

Značka: HAMI

Nemléčná rýžová banánová kaše od Hami skvěle chutná a zasytí. Obilniny tvoří důležitou součást zdravé a pestré stravy děťátka. Ideální jako první příkrm. Od 4 měsíců.

55

Cena za 100 g: 32,35 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 28.7.2024.

O produktu: Hami Nemléčná kaše rýžová banánová 4m+ 170 g

50160148

Úvod

Nemléčná rýžová banánová kaše od Hami skvěle chutná a zasytí. Obilniny tvoří důležitou součást zdravé a pestré stravy děťátka, proto by neměly chybět v každodenním jídelníčku vašeho děťátka. Kaše se dobře rozpouští, má hladkou konzistenci a nedělá hrudky. Přidává se do ní mateřské nebo kojenecké mléko, proto je také snadno stravitelná. Můžete ji zařadit jako první příkrm. Bez přidaného cukru, lepku, konzervantů i barviv.

Hlavní vlastnosti:

  • skvěle chutná a zasytí
  • snadno stravitelná
  • bez přidaného cukru a lepku

Složení

Rýžová mouka 95,4 %, banánové vločky 3,6 %, minerální látky (uhličitan vápenatý, difosforečnan železitý, jodid draselný), přírodní aroma, vitaminy (kyselina L-askorbová - vit. C, cholekalciferol - vit. D, thiamin mononitrát - vit. B1.


Použití

Na talíř nebo do misky vlijte 200 ml připraveného kojeneckého nebo mateřského mléka, které obvykle podáváte svému dítěti (s teplotou max 40 °C). Za stálého míchání (šlehání vidličkou) přidejte 4-5 polévkových lžic (celkem 20 g) kaše Hami. Hustotu kaše můžete dle potřeby upravit přidáním mléka či prášku. Důkladné promíchejte a nechte chvíli ustát. Poté můžete podávat. Vždy připravujte čerstvou kaši. Otevřené balení spotřebujte do 3-4 týdnů.


Upozornění

Pro výživu kojenců je nejpřirozenější a nejvýhodnější stravou, zastoupením svých živin a jejich kvalitou, mateřské mléko. Světová zdravotnická organizace doporučuje výhradní kojení do 6 měsíců věku dítěte, a pokud je to možné, pokračovat v kojení až do dvou let dítěte.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.