Čaje a čajové směsi

Hannasaki Nippon sypaný čaj 100 g

Značka: HANNASAKI

Celolistový nefermentovaný zelený čaj pro osvěžení těla, kontrolu tělesné hmotnosti, podporu metabolismu i přirozené obranyschopnosti. Vhodný pro doplnění denního pitného režimu.

185

Cena za 100 g: 185,00 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč.

O produktu: Hannasaki Nippon sypaný čaj 100 g

50092817

Úvod

Nefermentovaný celolistový zelený čaj s plnohodnotnou chutí pro zdravý pitný režim. Čajové listy Nipponu neprošly procesem vadnutí a fermentace, čímž si uchovaly původní obsah účinných látek. Zelený čaj má příznivé účinky na náš organismus. Aktivuje metabolismus k odbourávání tuků a přináší vitalitu a psychickou pohodu. Je vhodným doplňkem při redukčních dietách. Bez konzervačních látek a chemických přísad.

  • zelený čaj (Camelia sinensis) působí jako antioxidant, kontroluje tělesnou hmotnost, pomáhá udržet normální hladinu cholesterolu a cukru v krvi a normální stav kostí a pokožky, příznivě působí na metabolismus lipidů, dentální zdraví, koncentraci i kvalitní spánek, přispívá k přirozené obranyschopnosti

Složení

Celolistový nefermentovaný zelený čaj (Camelia sinensis).


Použití

Do hrnku (220 ml) nasypte 0,5-1 čajovou lžičku směsi a zalijte horkou vodou. Voda by měla mít cca 80 °C. Po 5 minutách louhování čaj slijte. Pijte 3 šálky denně. Velmi důležitou vlastností tohoto čaje je jeho zásaditost, proto jej nikdy neslaďte.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.