516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Hedelix S.A. kapky 50 ml

Hedelix S.A. kapky 50 ml

Hedelix S.A. kapky 50 ml

50007988
Registrovaný léčivý přípravek: Více o legislativě
119 Kč
Skladem u dodavatele

Hedelix s.a.je rostlinný přípravek, který se užívá při kašli doprovázejícím nachlazení u dospělých, dospívajících a dětí od 2 let.

Podrobné informace o produktu

Hedelix s.a. je tradiční rostlinný přípravek, který usnadňuje vykašlávání hlenu z dýchacích cest. Přípravek se užívá k léčbě vlhkého kašle, který doprovází nachlazení. Perorální kapky Hedelix s.a. mohou užívat dospělí, dospívající a děti od 2let.

Jak se přípravek Hedelix s.a. užívá:

Dospělí a dospívající od 12 let užívají 3x denně 31 kapek. Děti ve věku 5-12 let užívají 3-4x denně 16-20 kapek. Maximální denní dávka je 62 kapek. Děti ve věku 2-4 roky užívají 3x denně 16 kapek. Přípravek není určen dětem do 2 let. Pokud příznaky onemocnění přetrvávají déle než 7 dní, navštivte lékaře.

Složení:

Léčivou látkou je v 1 ml (= 31 kapek) Hederae helicis folii extractum spissum (hustý extrakt z břečťanového listu) (2,2–2,9:1). Extrahováno směsí ethanolu 50 % (V/V) a propylenglykolu (98:2) 40 mg.

Pomocnými látkami jsou propylenglykol, glycerol, složené aroma (obsahuje badyáníkovou silici, blahovičníkovou (eukalyptovou) silici a levomenthol), tekuté aroma máty rolní (obsahuje silici máty rolní, triacetin, propylenglykol).

Upozornění:

Hedelix s.a. nesmí být podáván kojencům a dětem ve věku do 2 let z důvodu rizika zhoršení respiračních příznaků, a rovněž kvůli obsahu levomentholu, blahovičníkové (eukalyptové) silice a silice máty rolní, které mohou vyvolat vznik alergických reakcí.

 

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Kategorie produktu

Parametry

Značka Hedelix
SUKL název HEDELIX S.A. POR GTT SOL 50ML
Farmakoterapeutická skupina expektorancia, fytofarmaka, mukolytika
Věk dítěte od 4 let
SUKL kód 57802
EAN 903296

Přílohy

Příbalová informace PDF

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.