Hemagel PROCTO rektální čípky 15 ks

Zdravotnické prostředky

Značka: HEMAGEL
5.0
HemaGel PROCTO rektální čípky podporují hojení akutních a chronických ran v oblasti konečníku u pacientů s fisurami a hemoroidy. Jsou vhodné pro všechny věkové kategorie.
Skladem na e-shopu
315

O produktu

50129622

HemaGel PROCTO ve formě čípků nabízí unikátní řešení k urychlení hojení akutních i chronických ran a kožních defektů sliznice konečníku.

  • Čípky HemaGel® PROCTO se používají jako podpůrná léčba při hemoroidech a dalších onemocněních konečníku, jako jsou bolestivé trhliny kůže (anální fissury), praskliny kůže a sliznice konečníku (ragády konečníku).
  • HemaGel® PROCTO snižuje bolestivost a krvácení při stolici a urychluje hojení.

HemaGel PROCTO díky své struktuře neprostupuje do organismu, je proto vhodný pro všechny věkové kategorie, kojící a těhotné ženy, ale i děti od narození nebo seniory s další medikací. Oproti jiným preparátům, po rozpuštění HemaGel PROCTO vzlíná po sliznici směrem dále do konečníku a nevytéká ven. Nemusíte tak mít obavu z případného ušpinění spodního prádla. Při onemocnění konečníku je zvlášť důležité dbát o hygienu a pečovat o pravidelnou stolici. Je proto nutné pít dostatečné množství tekutin, jíst málo kořeněnou stravu a zvýšit příjem vlákniny.


Dávkování

Čípky se zavádějí do konečníku, pokud možno po stolici a po umytí, 1x denně nejlépe na noc. Čípek vyjměte z obalu a zaveďte v mírném předklonu zaobleným koncem do konečníku. Nedojde-li do 7 dnů k ústupu obtíží nebo dojde k jejich zhoršení, poraďte se s lékařem.

Složení

Práškový kopolymer HEMA-HAS a Adeps solidus.

Upozornění

Použití čípků u dětí, těhotných a kojících doporučujeme po konzultaci s lékařem.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.