Herbalex Hřejivá náplast s kaštanem 3+1 ks + bederní pás

Kosmetika

Skladem na e-shopu

159

O produktu

Hřejivá náplast s kaštanem pomáhá uvolnit svalové napětí, uleví po fyzické námaze nebo při bolestech kloubů. Přiložením náplasti na příslušné místo dojde k prohřátí a prokrvení pokožky. Vzniklé teplo vytváří příjemný pocit úlevy a relaxace, blahodárně působí při ztuhlosti svalů, zad, krku. Hřejivý efekt se projevuje po dobu až 15 hodin. Náplast s kaštanem přináší relaxační vůni kaštanu pro pocit uvolnění a dokonalejší úlevu. Nyní v balení bederní pás jako dárek.

Složení

Iron Powder, Carbon Black, Aqua, Sodium Chloride, Vermiculite, Aesculus Hippocastanum Fruit Powder, Rubber Latex.

Použití

Náplast aplikujte přímo na kůži v postižených partiích zad, krku, ramen a svalů. Aplikujte na očištěnou a suchou pokožku kdykoliv během dne. Po odstranění ochranné vrstvy přiložte na cílové místo. Náplast se začne pozvolna ohřívat na příjemnou teplotu cca 40°C. Nechte působit alespoň 10 hodin, nejdéle po 15 hodinách náplast odstraňte. Další náplast použijte nejdříve za 24 hodin.

Upozornění

Určeno pouze k jednorázovému užití. Neaplikujte na poraněnou kůži. Nepoužívejte při přecitlivělosti na některou uvedenou složku přípravku. Skladujte mimo dosah dětí. Zabraňte kontaktu s okem. Dráždí oči. Obsah náplasti nevysypávejte, může dojít k vdechnutí obsahu. Náplast použijte pouze k určenému účelu! Na náplast v průběhu aplikace nevytvářejte velký tlak, např. při spaní, ležení apod. Stejně jako jiné hřejivé přípravky může náplast způsobit podráždění kůže a pálení. Pokud se Vám zdá, že náplast příliš pálí, místo je výrazně zarudlé nebo pociťujete jiné nepříznivé jevy (vyrážka, otok) náplast ihned odstraňte. Nepoužívejte během spánku.