Herbamedica Koxamin 1000 mg 60 tablet

Doplněk stravy

Herbamedica Koxamin 1000 mg je zdrojem přírodního bioaktivního vápníku z červených řas, který je o 20 % více využitelný organizmem než vápník z mléka.
Skladem na e-shopu
395

Cena za 1 kus: 7 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50129790

Potřebujete efektivně doplnit vápník? Jste vegani nebo zrovna nemáte rádi mléko? Doplňte vápník z rostlinného zdroje! Vápník je minerál, který je důležitý pro udržení pevných kostí a zubů, přispívá k normální činnosti svalů i nervových přenosů, ovlivňuje srážlivost krve i energetický metabolizmus našeho těla. Pokud Vám dělá problém zařadit do jídelníčku dostatek mléčných výrobků, denní požadavek vápníku není vůbec snadné zajistit a často tak spoléháme na doplňky stravy. Herbamedica Koxamin 1000 mg je zdrojem přírodního bioaktivního vápníku z červených řas, který je o 20 % více využitelný organizmem než vápník v mléčných produktech.

Přírodní zdroj vápníku

Červené mořské řasy Lithothamnion calcareum rostou okolo čistých břehů jihozápadního Irska, v hloubce 10-20 metrů. Jejich životní cyklus je 4-5 let a za tuto dobu absorbují z moře velké množství minerálů a mikroelementů.

Hlavní vlastnosti:

  • 100% rostlinný zdroj vápníku
  • obsahuje 74 minerálů a mikroelementů
  • vápník z mořských řas je organizmem lépe využitelný než vápník z mléka
  • vápník je potřebný pro udržení normálního stavu kostí a zubů
  • vápník přispívá k normální činnosti svalů
  • vápník přispívá k normální funkci nervových přenosů
  • vápník přispívá k normální srážlivosti krve
  • vápník přispívá k normálnímu energetickému metabolismu

Dávkování

Užívejte 1-2x denně 1 tabletu. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Složení

Lithothamnium Calcareum, mikrokrystalická celulóza (plnidlo), stearát horečnatý (protispékavá látka). Aktivní látky v 1 tabletě: Lithothamnium Calcareum (červená řasa z Irského moře) 1 000 mg; obsah vápníku v 1 tabletě: 360 mg (45 % RHP).

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy! Nevhodné pro osoby se zvýšenou citlivosti na jednotlivé složky. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.