Hipp BIO Červená řepa s jablky a hovězím masem 220 g

Ostatní příkrmy

Značka: HIPP
HiPP BIO Červená řepa s jablky a hovězím masem je příkrm s malými kousky potravy pro děti od ukončeného 7. měsíce.
Akce 4 za cenu 3 Při nákupu 4 označených produktů značky HiPP v libovolné kombinaci získáte nejlevnější za 0,01 Kč. Akce platí do 28. 2. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
65

Cena za 1 kg: 295 Kč

O produktu

50071937

HiPP BIO Červená řepa s jablky a hovězím masem obsahuje zeleninu nejvyšší možné kvality. Zelenina se používá zralá a její zpracování probíhá co možná nejšetrněji. Díky tomu si uchová důležité živiny a vitaminy. Při pěstování zeleniny se nepoužívají žádné pesticidy ani chemicky syntetizovaná hnojiva. Hovězí maso je bohaté na bílkoviny a rovněž je nejlepším zdrojem přírodního železa. Železo má klíčovou úlohu ve správné tvorbě krve.Příkrm obsahuje malé kousky, dítě se tak naučí žvýkat a usnadníte mu tak přechod na pevnou stravu. Příkrm neobsahuje sůl, barviva, konzervační látky a modifikovaný škrob. Je vhodný pro děti od 8. měsíce věku.

Hlavní vlastnosti:

  • masozeleninový příkrm nejvyšší kvality
  • od ukončeného 8. měsíce
  • v BIO kvalitě
  • obsahuje malé kousky pro podporu kousání
  • bez soli

Složení

Zelenina* 35% (brambory* 20%, červená řepa* 13%, cibule*) voda, jablka* 16%, hovězí maso* 10%, rýžový škrob*, řepkový olej* 2,4%.
*z ekologického zemědělství
Příkrmy HiPP BIO splňují požadavky dle nařízení pro Ekologické zemědělství. Pečeť BIO kvality garantuje nejvyšší kvalitu a převyšuje požadavky kladené EU na BIO produkty. Potravina pro zvláštní výživu.

Použití

Příkrm je vhodný podávat dítěti jako hlavní jídlo (oběd, večeře). Příkrm před konzumací zamíchejte. Ohřívejte ve vodní lázni nebo v mikrovlnné troubě. Po otevření spotřebujte do 24 hodin.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.