Ostatní příkrmy

HiPP BIO Paella se zeleninou a kuřecím masem 250g

Značka: HIPP

HiPP BIO Paella se zeleninou a kuřecím masem je zeleninový pokrm s masem pro děti od ukončeného 1. roku. Pokrm je v BIO kvalitě.

79

Cena za 100 g: 31,60 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč. Limit pro přihlášené je 250 Kč.

O produktu: HiPP BIO Paella se zeleninou a kuřecím masem 250g

50102789

HiPP BIO Paella se zeleninou a kuřecím masem obsahuje zeleninu nejvyšší možné kvality. Zeleninový pokrm BIO Paella se zeleninou a kuřecím masem je pokrývá výživové potřeby dětí od ukončeného 1. roku. Zelenina se používá zralá a její zpracování probíhá co možná nejšetrněji. Díky tomu si uchová důležité živiny a vitaminy. Při pěstování zeleniny se nepoužívají žádné pesticidy ani chemicky syntetizovaná hnojiva. Menu HiPP obsahují pouze přísně kontrolované ingredience vyráběné z BIO masa.

Příprava:

Jídlo je ideálním řešením na cesty. Plastové srdíčko, ve kterém je jídlo uloženo můžete ohřát ve vodní lázni nebo v mikrovlnné troubě.

Složení:

Zelenina* 34% (mrkev*, kukuřice*, paprika*, hrášek*, rajčata*, cibule*), voda, vařená rýže* 26%, kuřecí maso* 9,8%, slunečnicový olej*, citrónová šťáva* z koncentrátu, škrob, sůl s jódem, koření*, antioxidanty1 (kyselina L-askorbová, extrakty obsahující tokoferoly).

*z ekologického zemědělství

1Antioxidanty jsou použity pro ochranu citlivých složek a aroma. Extrakty obsahující tokoferoly se přirozeně vyskytují v rostlinách.

Příkrmy HiPP BIO splňují požadavky dle nařízení pro Ekologické zemědělství. Pečeť BIO kvality garantuje nejvyšší kvalitu a převyšuje požadavky kladené EU na BIO produkty. Potravina pro zvláštní výživu.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.