HiPP BIO Paella se zeleninou a kuřecím masem 250g

Ostatní příkrmy

Značka: HIPP
HiPP BIO Paella se zeleninou a kuřecím masem je zeleninový pokrm s masem pro děti od ukončeného 1. roku. Pokrm je v BIO kvalitě.
NAVÍC Hipp pikniková deka 150x200 cm Při nákupu produktů značky Hipp v minimální hodnotě nad 1999 Kč získáte NAVÍC Hipp piknikovou deku 150x200 cm 1ks za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 7. 2022 nebo do vyprodání zásob.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

70

Cena za 100 g: 28 Kč

Dočasně nedostupné

O produktu

50102789

HiPP BIO Paella se zeleninou a kuřecím masem obsahuje zeleninu nejvyšší možné kvality. Zeleninový pokrm BIO Paella se zeleninou a kuřecím masem je pokrývá výživové potřeby dětí od ukončeného 1. roku. Zelenina se používá zralá a její zpracování probíhá co možná nejšetrněji. Díky tomu si uchová důležité živiny a vitaminy. Při pěstování zeleniny se nepoužívají žádné pesticidy ani chemicky syntetizovaná hnojiva. Menu HiPP obsahují pouze přísně kontrolované ingredience vyráběné z BIO masa.

Příprava:

Jídlo je ideálním řešením na cesty. Plastové srdíčko, ve kterém je jídlo uloženo můžete ohřát ve vodní lázni nebo v mikrovlnné troubě.

Složení:

Zelenina* 34% (mrkev*, kukuřice*, paprika*, hrášek*, rajčata*, cibule*), voda, vařená rýže* 26%, kuřecí maso* 9,8%, slunečnicový olej*, citrónová šťáva* z koncentrátu, škrob, sůl s jódem, koření*, antioxidanty1 (kyselina L-askorbová, extrakty obsahující tokoferoly).

*z ekologického zemědělství

1Antioxidanty jsou použity pro ochranu citlivých složek a aroma. Extrakty obsahující tokoferoly se přirozeně vyskytují v rostlinách.

Příkrmy HiPP BIO splňují požadavky dle nařízení pro Ekologické zemědělství. Pečeť BIO kvality garantuje nejvyšší kvalitu a převyšuje požadavky kladené EU na BIO produkty. Potravina pro zvláštní výživu.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.