HiPP Brambory se zeleninou a jemným lososem 250g

Ostatní příkrmy

Značka: HIPP
HiPP Brambory se zeleninou a jemným lososem je zeleninový pokrm s rybím masem pro děti od ukončeného 1. roku.
NAVÍC Hipp pikniková deka 150x200 cm Při nákupu produktů značky Hipp v minimální hodnotě nad 1999 Kč získáte NAVÍC Hipp piknikovou deku 150x200 cm 1ks za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 7. 2022 nebo do vyprodání zásob.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

70

Cena za 100 g: 28 Kč

Dočasně nedostupné

O produktu

50102798

HiPP Brambory se zeleninou a jemným lososemobsahuje zeleninu nejvyšší možné kvality. Zeleninový pokrm Brambory se zeleninou a jemným lososem pokrývá výživové potřeby dětí od ukončeného 1. roku. Zelenina se používá zralá a její zpracování probíhá co možná nejšetrněji. Díky tomu si uchová důležité živiny a vitaminy. Při pěstování zeleniny se nepoužívají žádné pesticidy ani chemicky syntetizovaná hnojiva. Obsažené rybí maso pochází z pobřežního rybolovu, jehož stanoviště se nacházejí ve vybraných regionech. Přítomný jód je důležitý pro činnost štítné žlázy.

Použití:

Jídlo je ideálním řešením na cesty. Plastové srdíčko, ve kterém je jídlo uloženo můžete ohřát ve vodní lázni nebo v mikrovlnné troubě.

Složení:

Zelenina* 52% (brambory* 18%, mrkev* 14%, pastinák*, celer*, cibule*, rajčata*), voda, vařená rýže*, losos 8%, slunečnicový olej*, koření*, sůl s jódem, citrónová šťáva* z koncentrátu, antioxidanty1 (kyselina L-askorbová, extrakty obsahujíc tokoferoly).

*z ekologického zemědělství

1Antioxidanty jsou použity pro ochranu citlivých složek a aroma. Extrakty obsahující tokoferoly se přirozeně vyskytují v rostlinách.

Příkrmy HiPP BIO splňují požadavky dle nařízení pro Ekologické zemědělství. Pečeť BIO kvality garantuje nejvyšší kvalitu a převyšuje požadavky kladené EU na BIO produkty. Potravina pro zvláštní výživu.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.