Ostatní příkrmy

HiPP Brambory se zeleninou a jemným lososem 250g

Značka: HIPP
  • HiPP Brambory se zeleninou a jemným lososem je zeleninový pokrm s rybím masem pro děti od ukončeného 1. roku.
*Sleva 25 % při nákupu 4 ks Při nákupu minimálně 4 ks vybraných produktů značky HIPP získáte slevu 25 %. Akce platí do 30. 9. 2023 nebo do vyprodání zásob.
79

Cena za 100 g: 32 Kč

O produktu: HiPP Brambory se zeleninou a jemným lososem 250g

50102798

HiPP Brambory se zeleninou a jemným lososemobsahuje zeleninu nejvyšší možné kvality. Zeleninový pokrm Brambory se zeleninou a jemným lososem pokrývá výživové potřeby dětí od ukončeného 1. roku. Zelenina se používá zralá a její zpracování probíhá co možná nejšetrněji. Díky tomu si uchová důležité živiny a vitaminy. Při pěstování zeleniny se nepoužívají žádné pesticidy ani chemicky syntetizovaná hnojiva. Obsažené rybí maso pochází z pobřežního rybolovu, jehož stanoviště se nacházejí ve vybraných regionech. Přítomný jód je důležitý pro činnost štítné žlázy.

Použití:

Jídlo je ideálním řešením na cesty. Plastové srdíčko, ve kterém je jídlo uloženo můžete ohřát ve vodní lázni nebo v mikrovlnné troubě.

Složení:

Zelenina* 52% (brambory* 18%, mrkev* 14%, pastinák*, celer*, cibule*, rajčata*), voda, vařená rýže*, losos 8%, slunečnicový olej*, koření*, sůl s jódem, citrónová šťáva* z koncentrátu, antioxidanty1 (kyselina L-askorbová, extrakty obsahujíc tokoferoly).

*z ekologického zemědělství

1Antioxidanty jsou použity pro ochranu citlivých složek a aroma. Extrakty obsahující tokoferoly se přirozeně vyskytují v rostlinách.

Příkrmy HiPP BIO splňují požadavky dle nařízení pro Ekologické zemědělství. Pečeť BIO kvality garantuje nejvyšší kvalitu a převyšuje požadavky kladené EU na BIO produkty. Potravina pro zvláštní výživu.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.