Hipp MENU Špagety s mořskou rybou a zeleninou ve smetanové omáčce 250 g

Ostatní příkrmy

Skladem na e-shopu nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren

75

Cena za 1 kg: 300 Kč

O produktu

HiPP Špagety s mořskou rybou a zeleninou ve smetanové omáčce obsahuje zeleninu nejvyšší možné kvality. Zelenina se používá zralá a její zpracování probíhá co možná nejšetrněji. Díky tomu si uchová důležité živiny a vitaminy. Při pěstování zeleniny se nepoužívají žádné pesticidy ani chemicky syntetizovaná hnojiva. Obsažené rybí maso pohází z pobřežního rybolovu, jehož stanoviště se nacházejí ve vybraných regionech.

  • Jídlo obsahuje větší kousky, což je důležité pro kousání a žvýkání.
  • Je lehce stravitelné.
  • Přítomný jód je důležitý pro činnost štítné žlázy.
  • Jídlo je bez aromat, barviv, konzervačních látek a modifikovaného škrobu.
  • Má snížený obsah soli.

Příprava:

Jídlo je vhodné jako oběd nebo večeře. Příkrm můžete podávat vašemu děťátku jako hlavní jídlo na oběd nebo večeři. Po otevření spotřebujte do 24 hodin. Ohřívejte ve vodní lázni nebo v mikrovlnné troubě. Po otevření spotřebujte do 24 hodin.

Složení:

Zelenina* 32% (mrkev*, fenykl*, cibule*), voda, vařené špagety* (mouka z tvrdé pšenice) 22%, treska tmavá 11,5%, odstředěné mléko*, smetana* 3%, řepkový olej* 1,7%, pšeničná mouka*, škrob*, citrónová šťáva* z koncentrátu, jedlá sůl s jódem, koření*.

*z ekologického zemědělství

Příkrmy HiPP BIO splňují požadavky dle nařízení pro Ekologické zemědělství. Pečeť BIO kvality garantuje nejvyšší kvalitu a převyšuje požadavky kladené EU na BIO produkty. Potravina pro zvláštní výživu.