Hipp BIO Jablka a banány s dětskými keksy 190 g

Ostatní příkrmy

Značka: HIPP
Hipp BIO Jablka s banány a dětskými keksy je ovocno-obilný příkrm vhodný pro děti od ukončeného 4. – 6. měsíce (dle doporučení pediatra). Suroviny pocházejí z ekologického zemědělství.
Akce 4 za cenu 3 Při nákupu 4 označených produktů značky HiPP v libovolné kombinaci získáte nejlevnější za 0,01 Kč. Akce platí do 28. 2. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
49

Cena za 1 kg: 258 Kč

O produktu

50076023

Hipp BIO Jablka s banány a dětskými keksy je dětský příkrm, který obsahuje ovoce nejvyšší možné BIO kvality. Je dokonale vyzrálé, aby bylo sladké a šťavnaté. Při pěstování ovoce se nepoužívají pesticidy ani chemicky syntetizovaná hnojiva. Díky šetrnému zpracování si ovoce zachovává všechny živiny a vitaminy. Příkrm je bez přidaného cukru, barviv, konzervačních látek a bez doslazení ovocnými koncentráty. Obsahuje lepek. 

Hlavní vlastnosti:

  • ovocný příkrm pro děti od ukončeného 4. – 6. měsíce (dle doporučení pediatra)
  • BIO kvalita
  • bez přidaného cukru, barviv a konzervantů

Složení

76 % ovoce (50 % jablka, 25 % banány, citronovou šťávu koncentrátu citronové šťávy), pitná voda, keksy (pšeničná mouka, sladká sušená mléčná syrovátka, máslo pšeničný škrob), vitamin C. Keksy mohou obsahovat stopy vajec a skořápkových plodů.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.