Hipp ŠŤÁVA BIO Jablko a červené hrozny + železo 500 ml

Ostatní příkrmy

Značka: HIPP
Pasterizovaný ovocný nektar Hipp ŠŤÁVA BIO Jablko a červené hrozny s vitamínem C a železem je vhodný pro děti od ukončeného 6. měsíce.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
89

Cena za 100 g: 18 Kč

O produktu

50127517

Ovocné šťávy jsou ideálním nápojem k příkrmům. Obsahují totiž vitamin C, který podporuje příjem železa z maso-zeleninových pokrmů. Železo přispívá ke správné krvetvorbě. Šťáva je vhodná k doplnění pitného režimu dětí od ukončeného 6. měsíce věku, neobsahuje žádné přidané cukry, pouze ty přirozeně se vyskytující. Je přirozeně bezlepková a neobsahuje ani barviva, konzervanty či aromata. Můžete ji děťátku zředit kojeneckou vodou v poměru 1:1.

Hlavní vlastnosti:

  • ovocný nektar s vitamínem C a železem
  • pro děti od ukončeného 6. měsíce věku
  • bez přidaných cukrů, aromat či konzervantů
  • v BIO kvalitě
  • ideální k doplnění pitného režimu

Složení

Ovocná šťáva* 59 % (jablečná šťáva* z koncentrátu, šťáva*z červeného hroznového vína nízké kyselosti, jablečná šťáva* z koncentrátu nízké kyselosti, aroniová šťáva*z koncentrátu), voda, vitamín C (kys. L-askorbová), síran železnatý. Bez lepku.
* z ekologického zemědělství

Použití

Před použitím protřepat. Zdroj vitamínu – podávejte k jídlu. Lze zředit pitnou vodou určenou pro kojence v poměru 1:1. Zbylou část uchovejte v uzavřené skleničce v chladničce a spotřebujte do 3 dnů.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.