Imunit Jack Hlívák Sirup s betaglukany a laktoferinem 300 ml

50116062

Doplněk stravy

Skladem na e-shopu

305

Cena za 100 ml: 102 Kč

O produktu

Pro zdravou imunitu Vašich dětí. Přípravek Hlíva JACK HLÍVÁK sirup obsahuje unikátní směs betaglukanů, laktoferinu a selenu. Podpora obranyschopnosti je důležitá zejména při pobytu v dětských kolektivech a obdobích zvýšené nemocnosti. Sirup má výbornou višňovou chuť a je vhodný pro děti již od 1 roku.

  • selen přispívá k normální funkci imunitního systému, pomáhá udržet normální stav vlasů a nehtů, chrání buňky před oxidativním stresem způsobeným volnými radikály
  • laktoferin je glykoprotein, který se podílí na transportu železa v organismu a je také důležitou součástí kolostra
  • betaglukany z hlívy ústřičné a z kvasnic

Dávkování

Pro podporuí obranyschopnosti (díky obsahu selenu) užívejte 1 polévkovou lžíci (15 ml) 2x denně.

Při dlouhodobém podávání užívají děti do 6 let 1 čajovou lžičku (5 ml) 1x denně, děti do 14 let 1 čajovou lžičku (5 ml) 2x denně.

Složení

Čistá voda; sladidlo: fruktóza; beta-1,3/1,6 D-glukan 80% izolovaný z kvasnic, lactoferin; aroma: višňové, bezové; regulátor kyselosti: citronan trisodný; beta-1,3/1,6 D-glukan 30% izolovaný z hlívy ústřičné; zahušťovadlo: xanthanová guma; regulátor kyselosti: kyselina citronová; konzervant: sorban draselný; benzoan sodný; sladidlo: sukralóza; selen (seleničitan sodný pentahydrát).

Upozornění

Ukládejte mimo dosah dětí! Výrobek je určen pro děti od 1 roku. Mohou užívat těhotné a kojící ženy. Nedoporučuje se užívat při přecitlivělosti na některou obsaženou složku. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Není určeno jako náhrada pestré stravy.