Doplněk stravy

Hyalgel Collagen MAXX višeň vánoční balení 500 ml

Značka: HYALGEL

Doplněk stravy s glukosaminem, chondroitinem a kolagenem typu II, které jsou důležité pro správnou funkci kloubů. Dárkové balení s příchutí višně.

Skladem na e-shopu
399
Ušetříte 29%

Původní cena:  559 Kč  ·  sleva 160 Kč

Cena za 1 litr: 798,00 Kč

Nejnižší cena před slevou: 509 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card
Doprava zdarma

O produktu: Hyalgel Collagen MAXX višeň vánoční balení 500 ml

50123352

Úvod

Vánoční dárkové balení Hyalgel Collagen MAXX obsahuje hyaluronan sodný, chondroitin sulfát, kolagen typu II, které jsou důležité pro správnou funkci kloubů + vitamin C. Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek a kostí. Přípravek Hyalgel Collagen Maxx je vhodný pro osoby s vyšším zatížením kloubů, jako jsou sportovci, osoby s nadváhou či těžce pracující a dále pro starší generaci a pacienty po úrazech pohybového aparátu. Nyní s příchutí višně.

Hlavní vlastnosti:

  • hyaluronan sodný zajišťuje hladký pohyb kloubních hlavic, vyskytuje se v kloubní štěrbině
  • chondroitin sulfát je přirozenou součástí chrupavek
  • kolagen typu II je základní stavební látkou chrupavek
  • vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek a kostí

Dávkování

Užívejte 15 ml přípravku (1 polévková lžíce) 1-2x denně po dobu alespoň 3 měsíců. Při větších obtížích lze užívat doporučenou denní dávku trvale.


Složení

Voda, cukr, chondroitin sulfát, kyselina askorbová, kyselina citrónová, kolagen II typu, hyaluronan sodný, aroma, sorban draselný, benzoan sodný, beta karoten. Aktivní látky v 15 ml: Kolagen II typu 80 mg, hyaluronan sodný 80 mg, chondroitin sulfát 300 mg, vitamín C 80 mg (100 % denní referenční hodnoty příjmu dospělého člověka).


Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.