Hyalgel

Řadit
Filtry výpisu
Hyalgel FORTE pomeranč 500 ml

500 ml

Doplněk stravy

Speciální přípravek s vysokým obsahem hyaluronanu sodného, chondroitin sulfátu a vitamínu C. Vitamín C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek.

439 Kč
Hyalgel Mazání na klouby 250 ml

250 ml

Kosmetika

Přípravek na klouby ve formě gelu s extraktem z kostivalu lékařského, který se tradičně používá v lidovém léčitelství. V praktickém balení s pumpičkou.

189 Kč
Hyalgel PLUS pomeranč 500 ml

500 ml

Doplněk stravy

Speciální přípravek s obsahem hyaluronanu sodného, chondroitin sulfátu a vitamínu C. Vitamín C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek.

305 Kč
Hyalgel Collagen 500 ml

500 ml

Doplněk stravy

Speciální přípravek v tekuté formě určený k perorálnímu podávání s příchutí pomerančovou. Obsahuje hyaluronan sodný, chondroitin sulfát, vitamín C a kolagen II typu.

339 Kč
Hyalgel Dog Original sirup 500 ml

Veterinární přípravky

Veterinární dietetický doplněk pro psy pro výživu a regeneraci pohybového aparátu. Vhodný při zvýšené námaze, poranění nebo opotřebování kloubů u starších zvířat.

255 Kč
Hyalgel Collagen MAXX 500 ml

500 ml

Doplněk stravy

Hyalgel Collagen MAXX je speciální přípravek pro výživu kloubů v tekuté formě s pomerančovou příchutí.

459 Kč

 

 

HYALGEL je česká kloubní výživa určená všem, kteří chtějí nebo potřebují správně pečovat o své klouby. Je vhodná pro všechny věkové kategorie dospělých, od mladých aktivních sportovců až po seniory, kteří chtějí zůstat aktivní a v dobré formě. Je vhodná také pro osoby, jejichž klouby jsou více zatěžovány při náročném zaměstnání či nadbytečnými kilogramy.

HYALGEL se vyrábí v tekuté formě, a jeho užívání je tedy velmi pohodlné. Dávku si jednoduše odměříte pomocí polévkové lžíce. Hyalgel má příjemnou pomerančovou příchuť. Přípravek se užívá při anebo po jídle, lze jej užít přímo, anebo dávku přidat do vody nebo jiného nápoje.

Hyalgel Plus obsahuje hyaluronan sodný, chondroitin sulfát a vitamín C. Hyalgel Collagen je navíc obohacen o kolagen II. typu, jenž je přirozenou stavební složkou chrupavek. Vitamín C přispívá k přirozené tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek.

Hyalgel je doplněk stravy. Nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.