Oslavte s námi Valentýn

Hyalgel

Řadit
Filtry výpisu
Hyalgel PLUS pomeranč 500 ml

500 ml

Doplněk stravy

Speciální přípravek s obsahem hyaluronanu sodného, chondroitin sulfátu a vitamínu C. Vitamín C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek.

  235 Kč
  Hyalgel Collagen 500 ml

  500 ml

  Doplněk stravy

  Speciální přípravek v tekuté formě určený k perorálnímu podávání s příchutí pomerančovou. Obsahuje hyaluronan sodný, chondroitin sulfát, vitamín C a kolagen II typu.

   299 Kč
   Hyalgel Collagen MAXX 500 ml

   500 ml

   Doplněk stravy

   Hyalgel Collagen MAXX je speciální přípravek pro výživu kloubů v tekuté formě s pomerančovou příchutí.

   • 1 + 1
   419 Kč
   Hyalgel FORTE pomeranč 500 ml

   500 ml

   Doplněk stravy

   Speciální přípravek s vysokým obsahem hyaluronanu sodného, chondroitin sulfátu a vitamínu C. Vitamín C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek.

    409 Kč
    Hyalgel Mazání na klouby 250 ml

    250 ml

    Kosmetika

    Gel na ošetření svalů, kloubů a vazů v praktickém balení s pumpičkou.

     185 Kč

      

      

     HYALGEL je česká kloubní výživa určená všem, kteří chtějí nebo potřebují správně pečovat o své klouby. Je vhodná pro všechny věkové kategorie dospělých, od mladých aktivních sportovců až po seniory, kteří chtějí zůstat aktivní a v dobré formě. Je vhodná také pro osoby, jejichž klouby jsou více zatěžovány při náročném zaměstnání či nadbytečnými kilogramy.

     HYALGEL se vyrábí v tekuté formě, a jeho užívání je tedy velmi pohodlné. Dávku si jednoduše odměříte pomocí polévkové lžíce. Hyalgel má příjemnou pomerančovou příchuť. Přípravek se užívá při anebo po jídle, lze jej užít přímo, anebo dávku přidat do vody nebo jiného nápoje.

     Hyalgel Plus obsahuje hyaluronan sodný, chondroitin sulfát a vitamín C. Hyalgel Collagen je navíc obohacen o kolagen II. typu, jenž je přirozenou stavební složkou chrupavek. Vitamín C přispívá k přirozené tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek.

     Hyalgel je doplněk stravy. Nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.