Hyalgel

Hyalgel je česká kloubní výživa určená všem, kteří chtějí nebo potřebují správně pečovat o své klouby. Je vhodná pro všechny věkové kategorie, od dospělých, mladých aktivních sportovců až po seniory, kteří chtějí zůstat aktivní a v dobré formě. Je vhodná také pro osoby, jejichž klouby jsou více zatěžovány při náročném zaměstnání či nadbytečnými kilogramy.

Seřadit podle
Hyalgel Collagen

500 ml

Doplněk stravy

Speciální přípravek v tekuté formě určený k perorálnímu podávání s příchutí pomerančovou. Obsahuje hyaluronan sodný, chondroitin sulfát, vitamín C a kolagen II typu.
345
Hyalgel FORTE pomeranč

500 ml

Doplněk stravy

Speciální přípravek s vysokým obsahem hyaluronanu sodného, chondroitin sulfátu a vitamínu C. Vitamín C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek.
485
Hyalgel Collagen MAXX

500 ml

Doplněk stravy

Hyalgel Collagen MAXX je speciální přípravek pro výživu kloubů v tekuté formě s pomerančovou příchutí.
445
Hyalgel PLUS pomeranč

500 ml

Doplněk stravy

Speciální přípravek s obsahem hyaluronanu sodného, chondroitin sulfátu a vitamínu C. Vitamín C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek.
305
Dočasně nedostupné
Hyalgel Collagen MAXX višeň

vánoční balení 500 ml

Doplněk stravy

Doplněk stravy s obsahem látek, které jsou důležité pro funkci kloubů.
  • 1 + 1
469
Dočasně nedostupné

Hyalgel forte se vyrábí v tekuté formě, a jeho užívání je tedy velmi pohodlné. Dávku si jednoduše odměříte pomocí polévkové lžíce. Má příjemnou pomerančovou chuť. Přípravek se užívá při anebo po jídle, lze jej užít přímo, anebo dávku přidat do vody nebo jiného nápoje. Hyalgel Plus obsahuje hyaluronan sodný, chondroitin sulfát a vitamín C. Hyalgel Collagen je navíc obohacen o kolagen II. typu, jenž je přirozenou stavební složkou chrupavek. Vitamín C přispívá k přirozené tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek.

Hyalgel je doplněk stravy. Nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávat mimo dosah dětí.