Hyalgel

  (6)

Hyalgel je česká kloubní výživa určená všem, kteří chtějí nebo potřebují správně pečovat o své klouby. Je vhodná pro všechny věkové kategorie, od dospělých, mladých aktivních sportovců až po seniory, kteří chtějí zůstat aktivní a v dobré formě. Je vhodná také pro osoby, jejichž klouby jsou více zatěžovány při náročném zaměstnání či nadbytečnými kilogramy.

Seřadit podle
 • Hyalgel Collagen MAXX je speciální přípravek pro výživu kloubů v tekuté formě s pomerančovou příchutí.
 • 4.2
  (5)
  Veterinární výživový doplněk pro psy při péči o pohybový aparát.
 • 5.0
  (1)
  Gel pro péči a úlevu při potížích se svaly, klouby a vazy.
 • Speciální přípravek s vysokým obsahem hyaluronanu sodného, chondroitin sulfátu a vitamínu C. Vitamín C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek.
 • Speciální přípravek v tekuté formě určený k perorálnímu podávání s příchutí pomerančovou. Obsahuje hyaluronan sodný, chondroitin sulfát, vitamín C a kolagen II typu.
 • Hyalgel Collagen MAXX višeň

  vánoční balení 500 ml
  Doplněk stravy s obsahem látek, které jsou důležité pro funkci kloubů.

  Hyalgel forte se vyrábí v tekuté formě, a jeho užívání je tedy velmi pohodlné. Dávku si jednoduše odměříte pomocí polévkové lžíce. Má příjemnou pomerančovou chuť. Přípravek se užívá při anebo po jídle, lze jej užít přímo, anebo dávku přidat do vody nebo jiného nápoje. Hyalgel Plus obsahuje hyaluronan sodný, chondroitin sulfát a vitamín C. Hyalgel Collagen je navíc obohacen o kolagen II. typu, jenž je přirozenou stavební složkou chrupavek. Vitamín C přispívá k přirozené tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek.

  Hyalgel je doplněk stravy. Nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávat mimo dosah dětí.