Hyalgel Mazání na klouby 250 ml

50089072

Kosmetika

Skladem na e-shopu

185

O produktu

Přípravek na klouby ve formě gelu s extraktem z kostivalu lékařského, který se tradičně používá v lidovém léčitelství. Obsahuje komplex účinných látek, sestavených speciálně pro péči při obtížích s pohybovým aparátem – páteří, klouby, svaly a vazy. Je vhodným doplňkem při rekonvalescenci po úrazech, přináší úlevu po námaze. Obsažený kofein a kapsaicin napomáhají k prokrvení pokožky, menthol a mátová silice dodávají pocit relaxace, hyaluronan sodný udržuje pokožku vláčnou. Společně tak vyvolávají příjemný pocit uvolnění při používání přípravku.

Hlavní vlastnosti:

  • obsahuje extrakt z kostivalu lékařského
  • péče o páteř, klouby, svaly a vazy
  • napomáhá prokrvení a prohřívá

Použití

V přiměřeném množství vmasírujte do pokožky v místě obtíží. Neoplachujte.

Složení

Aqua, Hyalgel joint complex (Alcohol Denat. and Menthol and Mentha Piperita Oleum and Caffeine and Symphytum Officinalis Extract and Capsaicin and Sodium Hyaluronate), PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Propylene Glycol, Ethoxydiglycol, Carbomer, Triethanolamine, Benzyl Alcohol and Ethylhexylglycerin.

Upozornění

U citlivých jedinců se může vyskytnout alergická reakce na některou z aktivních látek přípravku. Před aplikací doporučujeme prověřit vlastní snášenlivost přípravku na malé části pokožky na předloktí. Přípravek neaplikujte na sliznice, do blízkosti očí a na poraněnou pokožku. Po aplikaci si důkladně umyjte ruce.