Doplněk stravy

IBSA Syrel 30 tobolek

Značka: IBSA

IBSA Syrel obsahuje organický selen v organicky dostupné formě doplněný extraktem z černého pepře. Selen je důležitý pro správnou činnost štítné žlázy.

Akce 1 + 1 Při nákupu tohoto produktu získáte druhý ks za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 12. 2023 nebo do vyprodání zásob.
219

Cena za 1 kus: 7,30 Kč

Kupte ještě další produkty a získejte dopravu zdarma. 250 Kč

O produktu: IBSA Syrel 30 tobolek

50132181

Úvod

IBSA Syrel je doplněk stravy s obsahem organického selenu v biologicky dostupné formě L-selenomethionin a extraktu z černého pepře. Selen je stopový prvek nepostradatelný pro lidský organismus. V lidském těle je přítomen jako selenocystein v selenoproteinech. Má vliv na funkci řady enzymů, pomáhá v boji proti volným radikálům a je důležitý pro správnou činnost štítné žlázy. Bioperine je standardizovaný extrakt z černého pepře, který obsahuje piperin. Bylo prokázáno, že Bioperine zvyšuje biologickou dostupnost živin rozpustných ve vodě i v tucích, zejména L-selenomethioninu.

Hlavní účinky selenu:

  • podporuje správnou činnost štítné žlázy
  • přispívá k normální funkci imunitního systému
  • pomáhá udržet normální stav vlasů a nehtů
  • chrání buňky před oxidativním stresem způsobeným volnými radikály
  • u mužů přispívá k normální spermatogenezi

Dávkování

Užívejte 1 tobolku denně. Selen v organické formě L-selenomethioninu zajišťuje dobrou biologickou dostupnost doprovázenou nejnižším rizikem toxicity, je tedy vhodný pro dlouhodobé užívání.


Složení

Selen (v organické formě L-selenomethionin) 100 µg (182 % referenční hodnoty příjmu) a extrakt z černého pepře Bioperine® 5 mg v jedné tobolce.

Sójový olej, potravinářská želatina, zahušťovadlo: glycerol (E 422), kvasinky obohacené selenem, protispékavá látka: oxid křemičitý (E 551), pepř černý (Piper nigrum L. e.s fructus) (Bioperine), L-seleniomethionin, barviva: oxid titaničitý (E 171), oxidy a hydroxidy železa (E 172).


Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Bez lepku. Bez laktózy (<10 mg/100 g).


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.