Přeskočit na hlavní obsah

IBSA Syrel 30 tobolek

Doplněk stravy

Značka: IBSA

IBSA Syrel obsahuje organický selen v organicky dostupné formě doplněný extraktem z černého pepře. Selen je důležitý pro správnou činnost štítné žlázy.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

239

Cena za 1 kus: 7,97 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč. Limit pro přihlášené je 399 Kč.

O produktu: IBSA Syrel 30 tobolek

SKU: 50132181

Úvod

IBSA Syrel je doplněk stravy s obsahem organického selenu v biologicky dostupné formě L-selenomethionin a extraktu z černého pepře. Selen je stopový prvek nepostradatelný pro lidský organismus. V lidském těle je přítomen jako selenocystein v selenoproteinech. Má vliv na funkci řady enzymů, pomáhá v boji proti volným radikálům a je důležitý pro správnou činnost štítné žlázy. Bioperine je standardizovaný extrakt z černého pepře, který obsahuje piperin. Bylo prokázáno, že Bioperine zvyšuje biologickou dostupnost živin rozpustných ve vodě i v tucích, zejména L-selenomethioninu.

Hlavní účinky selenu:

  • podporuje správnou činnost štítné žlázy
  • přispívá k normální funkci imunitního systému
  • pomáhá udržet normální stav vlasů a nehtů
  • chrání buňky před oxidativním stresem způsobeným volnými radikály
  • u mužů přispívá k normální spermatogenezi

Dávkování

Užívejte 1 tobolku denně. Selen v organické formě L-selenomethioninu zajišťuje dobrou biologickou dostupnost doprovázenou nejnižším rizikem toxicity, je tedy vhodný pro dlouhodobé užívání.

Složení

Selen (v organické formě L-selenomethionin) 100 µg (182 % referenční hodnoty příjmu) a extrakt z černého pepře Bioperine® 5 mg v jedné tobolce.

Sójový olej, potravinářská želatina, zahušťovadlo: glycerol (E 422), kvasinky obohacené selenem, pepř černý (Piper nigrum L. e.s fructus) (Bioperine®), protispékavá látka: oxid křemičitý (E 551), L-seleniomethionin, barviva: oxidy a hydroxidy železa (E 172).

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Bez lepku. Bez laktózy (<10 mg/100 g).

Značka IBSA
Pro koho
Pro muže, Pro ženy
Forma Tobolky
Skupiny Minerálů
Selen
Vlastnosti
Bez laktózy, Bez lepku
EAN
8033638955512
Dodavatel na trh

IBSA PHARMA s.r.o., Senovážné náměstí 1463/5, Praha 1 - Nové Město, PSČ 110 00

Dostupnost na e-shopu
Produkt je dočasně nedostupný
Produkt lze uhradit benefitními kartami/poukázkami
Ano

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.