Doplněk stravy

Imedeen Prime Renewal 120 tablet

Značka: IMEDEEN

Imedeen Prime Renewal je doplněk stravy vhodný pro ženy 50+. Pomáhá zlepšovat kvalitu a pevnost pleti žen po menopauze.

4 099

Cena za 100 kusů: 3 415,83 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card
Doprava zdarma

O produktu: Imedeen Prime Renewal 120 tablet

50162921

Úvod

Doplněk stravy pro krásu pleti žen 50+. Imedeen Prime Renewal je určený pro výživu pleti po menopauze. Obsahuje proteiny a polysacharidy jehož součástí jsou složky podobné těm, které se přirozeně vyskytuji v kůži. Komplex antioxidantů pomáhá chránit pleť před vnějšími vlivy, které způsobují předčasné stárnutí pleti.

Imedeen Prime Renewal:

  • pomáhá zlepšovat pevnost pleti
  • pomáhá zlepšovat hustotu a pružnost pleti
  • vitamín C přispívá k normální tvorbě kolagenu v kůži
  • extrakty z hroznů a čaje, zinek, vitamíny C a E pomáhají chránit buňky před oxidativním stresem

Aktivní složky

  • Marine Complex – unikátní komplex proteinů a polysacharidů obsahující složky podobné látkám, které se přirozeně vyskytuji v kůži.
  • ViTea® - výtažek z bílého čaje, vitamin C, výtažek z rajčat (lykopen), výtažek z jadérek hroznů a vitamin E.
  • Vitamíny C a E přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem. Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu v kůži a k normální funkci kůže.
  • Zinek, který přispívá ke správné syntéze DNA a podílí se na procesu děleni buněk. Dále přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem a pomáhá udržovat dobry stav pokožky.
  • Výtažek z heřmánku, který je obsažen ve večerních tabletách.

Imedeen Prime Renewal tbl.120aa


Dávkování

Doporučená denní dávka pro dospělé: 4 tablety denně, nejlépe spolu s jídlem. Dávkovaní rozdělte na 2 tablety ráno (sáček se symbolem slunce) a 2 tablety večer (sáček se symbolem měsíce). Pro dosažení optimálních výsledů je doporučeno přípravek užívat alespoň 12 týdnů.


Složení

Maltodextrin, výtažek z ryb, sójová vláknina, vitamín C (L-askorbát sodný), protispékavé látky (oxid křemičitý, mono- a diglyceridy mastných kyselin), výtažek z bílého čaje (Camellia sinensis), lešticí látky (uhličitany vápenaté, hydroxypropylmethylcelulosa, šelak), zinek (glukonan zinečnatý), výtažek z heřmánku (Matricaria recutita)***, výtažek z rajčat (Lycopersicon esculentum), výtažek z jadérek hroznů (Vitis vinifera), sladidlo (isomalt), vitamín E (D-α-tokoferol), triglyceridy se středně dlouhým řetězcem, barvivo (amoniak–sulfitový karamel). Může obsahovat stopy měkkýšů a korýšů.


Upozornění

Doplněk stravy se sladidlem. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí! Uchovávejte na suchém místě při teplotě do 25 ºC. Směs rostlinného výtažku obsahuje sóju. Tablety přípravku jsou baleny v ochranné atmosféře. 


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.