Imedeen Prime Renewal 120 tablet

Doplněk stravy

Značka: IMEDEEN
Imedeen Prime Renewal je doplněk stravy vhodný pro ženy 50+. Pomáhá zlepšovat kvalitu a pevnost pleti žen po menopauze.
Akce 1 + 1 Při nákupu tohoto produktu získáte druhý kus za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 12. 2023 nebo do vyprodání zásob.
2 890

Cena za 100 kusů: 2 408 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50071556

Doplněk stravy pro krásu pleti žen 50+. Imedeen Prime Renewal je určený pro výživu pleti po menopauze. Obsahuje proteiny a polysacharidy jehož součástí jsou složky podobné těm, které se přirozeně vyskytuji v kůži. Komplex antioxidantů pomáhá chránit pleť před vnějšími vlivy, které způsobují předčasné stárnutí pleti.

Imedeen Prime Renewal:

  • pomáhá zlepšovat pevnost pleti
  • pomáhá zlepšovat hustotu a pružnost pleti
  • vitamín C přispívá k normální tvorbě kolagenu v kůži
  • extrakty z hroznů a čaje, zinek, vitamíny C a E pomáhají chránit buňky před oxidativním stresem

Aktivní složky

  • Marine Complex – unikátní komplex proteinů a polysacharidů obsahující složky podobné látkám, které se přirozeně vyskytuji v kůži.
  • ViTea® - výtažek z bílého čaje, vitamin C, výtažek z rajčat (lykopen), výtažek z jadérek hroznů a vitamin E.
  • Vitamíny C a Epřispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem. Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu v kůži a k normální funkci kůže.
  • Zinek, který přispívá ke správné syntéze DNA a podílí se na procesu děleni buněk. Dále přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem a pomáhá udržovat dobry stav pokožky.
  • Výtažek z heřmánku, který je obsažen ve večerních tabletách.

Imedeen Prime Renewal tbl.120aa


Dávkování

Doporučená denní dávka pro dospělé: 4 tablety denně, nejlépe spolu s jídlem. Dávkovaní rozdělte na 2 tablety ráno (sáček se symbolem slunce) a 2 tablety večer (sáček se symbolem měsíce). Pro dosažení optimálních výsledů je doporučeno přípravek užívat alespoň 12 týdnů.

Složení

Maltodextrin, výtažek z ryb (Marine Complex™), sójová vláknina, vitamín C (L-askorban sodný), modifikovaný škrob***, výtažek z bílého čaje (Camellia sinensis (L). Kuntze), zinek (glukonan zinečnatý), leštící látky (methylcelulosa, šelak, mastek), výtažek z heřmánku (Matricaria recutita L)***, výtažek z rajčat (Lycopersicon esculentum Mill.), výtažek z jadérek hroznů (Vitis vinifera L.), vitamín E (RRR-alfatokoferyl-acetát), zvlhčující látka (glycerol), rostlinný olej, barviva (oxid titaničitý, amoniakový karamel).

Upozornění

Doplněk stravy se sladidlem. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí! Uchovávejte na suchém místě při teplotě do 25 ºC. Směs rostlinného výtažku obsahuje sóju. Tablety přípravku jsou baleny v ochranné atmosféře. 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.