Imedeen

Řadit
Filtry výpisu
Imedeen Prime Renewal 120 tablet

120 tablet

Doplněk stravy

Vitamíny C a E přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem. Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu v kůži a k normální funkci kůže.    

1 + 1
2290 Kč
Imedeen Time Perfection 120 tablet

120 tablet

Doplněk stravy

Vitamín C, který přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem, k normální tvorbě kolagenu v kůži a k normální funkci kůže. Obsahuje Marine Complex™.

1 + 1
2590 Kč

Prémiové přípravky IMEDEEN obsahují Marine Complex, unikátní komplex bílkovin a polysacharidů, což jsou složky podobné látkám, které se přirozeně vyskytují v kůži. Vitamin C podporuje normální tvorbu kolagenu a zinek přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem a přispívá k udržení normálního stavu pokožky. Tablety IMEDEEN účinkují ve hlubší vrstvě kůže, kde již pleťová kosmetika nepůsobí.

Přípravky IMEDEEN vybírejte podle svého věku

IMEDEEN Time Perfection je speciálně vyvinut pro ženy ve věku 40+ kromě Marine Complexu obsahuje patentovaný komplex LycoPhenceGS® Forte - výtažek z rajčat (lykopen) a jadérek hroznů, vitamin C a zinek. Pomáhá snižovat viditelnost jemných linek a vrásek.

IMEDEEN Time Renewal je určen pro ženy po menopauze ve věku 50+. Je rozdělen na denní a večerní tablety. Podporuje lepší vzhled pleti, zlepšuje její  pevnost a jemnost. Obsahuje Marine Complex, dále komplex ViTea® - výtažek z bílého čaje, vitamin C, lykopen, výtažek z jadérek hroznů a vitamin E. Obsahuje rovněž zinek a navíc výtažek z heřmánku ve večerních tabletách.

 

Imedeen je doplněk stravy. Nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí!