Imedeen Time Perfection 120 tablet

Doplněk stravy

Značka: IMEDEEN
Imedeen Time Perfection je doplněk stravy vhodný pro ženy 40+. Snižuje viditelnost jemných linek a vrásek a pomáhá zlepšovat kvalitu a hydrataci pleti.
Akce 1 + 1 Při nákupu tohoto produktu získáte druhý kus za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 12. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
3 890

Cena za 100 kusů: 3 242 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50071557

2 tabletky denně pro krásu Vaší pleti. Imedeen Time Perfection je doplněk stravy vhodný pro ženy 40+. Obsahuje proteiny a polysacharidy jehož součástí jsou složky podobné těm, které se přirozeně vyskytuji v kůži. Komplex antioxidantů pomáhá chránit pleť před vnějšími vlivy, které způsobují předčasné stárnutí pleti.

Imedeen Time Perfection:

  • snižuje viditelnost jemných linek a vrásek
  • pomáhá zlepšovat kvalitu a hydrataci pleti
  • pomáhá pokožce obličeje a celého těla být jemnější, hladší a pružnější
  • extrakt z hroznů, vitamín C a zinek pomáhají chránit buňky před oxidativním stresem
  • vitamín C přispívá k normální tvorbě kolagenu v kůži

Aktivní složky

  • Marine Complex – unikátní komplex proteinů a polysacharidů obsahující složky podobné látkám, které se přirozeně vyskytuji v kůži.
  • LycoPhence GS® Forte – výtažek z rajčat (lykopen) a jadérek hroznů, vitamin C a zinek.
  • Vitamín C přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem, k normální tvorbě kolagenu v kůži a k normální funkci kůže.
  • Zinek přispívá ke správné syntéze DNA a podílí se na procesu děleni buněk. Dále přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem a pomáhá udržovat dobry stav pokožky.

Imedeen Time Perctiona


Dávkování

2 tablety denně, nejlépe spolu s jídlem. Pro dosažení optimálních výsledů je doporučeno přípravek užívat alespoň 12 týdnů.

Složení

Výtažek z ryb (Marine Complex™), plnidlo (mikrokrystalická celulosa), sójová vláknina, vitamín C (L-askorban sodný), zinek (glukonan zinečnatý), výtažek z rajčat (Lycopersicon esculentum Mill.), výtažek z jadérek hroznů (Vitis vinifera L.). Alergeny: ryby, sója. Může obsahovat stopy měkýšů a korýšů.

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte na suchém místě při teplotě do 25 °C. Směs rostlinného výtažku obsahuje sóju. Tablety přípravku jsou baleny v ochranné atmosféře.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.