Doplněk stravy

Imudon Neo + Zinek 20 tablet

Značka: IMUDON NEO
  • IMUDON NEO + Zinek jsou cucavé tablety s obsahem bakteriálních lyzátů doplněných vitaminem C a zinkem, které příznivě ovlivňují Vaši imunitu. Pro dospělé a děti od 6 let.
365

Cena za 1 kus: 18 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu: Imudon Neo + Zinek 20 tablet

50125032

Úvod

IMUDON NEO + Zinek je přípravek vyráběný nejmodernějšími biotechnologickými a purifikačními technologiemi. Obsahuje unikátní kombinaci purifikovaných bakteriálních lyzátů (vysoce přečištěné neškodné části inaktivovaných mikroorganismů) z nejčastějších původců onemocnění dutiny ústní, hrdla a dýchacích cest. Bakteriální lyzáty jsou obohaceny o vitamin C a zinek, které příznivě působí na imunitní systém a chrání buňky před oxidačním stresem. Vitamin C přispívá také k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci dásní a zubů a pomáhá mírnit únavu a vyčerpání.

Peprnomátové aroma napomáhá ke svěžímu dechu z úst. IMUDON NEO + Zinek mohou užívat dospělí a děti od 6 let.


Dávkování

Dětem od 6 let, mladistvým a dospělým se doporučuje užívat 1 tableta 3x denně po dobu 6 dnů. Sedmý den se užívá 1 tableta 2x denně. Tablety se nechají volně rozpustit v ústech.

Po dobu zhruba 1 hodiny po užití tablety se nedoporučuje výplach úst. Přípravek není určen k dlouhodobému užívání.


Složení

Lyofilizát mikrobiálních lyzátů (celkem 45 mg): Streptococcus pyogenes skupiny A lysatum cryodessiccatum 7,0 mg, Propionibacterium acnes 5,0 mg, Candida albicans 3,5 mg, Lactobacillus acidophilus 3,5 mg, Lactobacillus helveticus 3,5 mg, Lactobacillus lactis 3,5 mg, Lactobacillus fermentum 3,5 mg, Enterococcus faecium 3,5 mg, Enterococcus faecalis 3,5 mg, Streptococcus sanguinis 3,5 mg, Staphylococcus aureus 2,5 mg, Klebsiella pneumoniae 2,5 mg, vitamín C 6 mg (7,5 % RHP) a zinek 0,75mg (7,5 % RHP) v jedné tabletě. RHP - referenční hodnota příjmu.

Sladidla: sorbitol, xylitol; plnidlo: inulin; zpevňující látka: kolagenní hydrolyzát; lyofilizát mikrobiálních lyzátů; stabilizátor; kroskarmelóza; zvýrazňovač chuti: kyselina citronová; protispékavá látka: stearan hořečnatý; vitamin C: kyselina L-askorbová; zinek: bisglycinát zinečnatý; aroma: peprnomátové aroma.


Upozornění

Doplněk stravy se sladidly. Není určeno pro děti do 3 let. Případné užívání dětmi ve věku 3-5 let, těhotnými a kojícími ženami je nutné konzultovat s lékařem. Nepřekračujte doporučené dávkování. Nadměrná konzumace může způsobit průjem. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nesmí se užívat při přecitlivělosti na některou z použitých složek. Současné užívání s imunobiologickými přípravky nebo užívání osobami s autoimunitním onemocněním se nedoporučuje bez předchozí konzultace s lékařem. Ukládejte mimo dosah dětí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.