Infadolan 1600 IU/g + 300 IU/g mast 100 g

Registrovaný léčivý přípravek

Značka: INFADOLAN
Mast k promaštění a obnově suché kůže. K ošetření neinfikovaných drobných ran a oděrek. Vhodná k prevenci opruzenin. Urychluje hojení pokožky.
169

O produktu: Infadolan 1600 IU/g + 300 IU/g mast 100 g

50076245

Mast se používá k léčbě suché kůže a urychluje hojení drobných neinfikovaných ran a oděrek. Lze použít na popraskanou kůži, neinfikované drobné rány a trhliny v kožních rýhách. Promašťuje suchou pokožku u chronických ekzémů. Infadolan je vhodný k ošetření popálenin I. stupně či kůže pacientů s atopickou dermatitidou. Pomáhá předcházet opruzení u dětí a dospělých. Promašťuje a urychluje obnovu pokožky. Mast Infadolan je určena pro dospělé, dospívající i děti od novorozeneckého věku.


Dávkování

Dospělým i dětem se Infadolan nanáší v tenké vrstvě 1-3krát denně na postižená místa, či na suchou kůži. Délka léčby by bez porady s lékařem neměla přesáhnout 2 týdny.

Složení

V jednom gramu masti: retinoli acetas (vitamin A) 1 600 m.j. (1,0665 mg) a ergocalciferolum (vitamin D2) 300 m.j. (0,0075mg). Pomocné látky (masťový základ) jsou bílý vosk, tuk z ovčí vlny (lanolin), bílá vazelína.

Upozornění

Přípravek obsahuje tuk z ovčí vlny. Může způsobit místní kožní reakce (např. kontaktní dermatitidu). Pokud jste těhotná nebo kojíte, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete tento přípravek používat. Infadolan lze používat v těhotenství a v období kojení.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.