Inlight BIO Relief balzám na suchou a svědící kůži 45 ml

Kosmetika

NAVÍC Inlight noční balzám 7 m Při nákupu produktů značek Inlight Bio, Zuii Organic, Naturalis Oranic, Butterbean a Pánbach v minimální hodnotě 2499 Kč vč. DPH získáte NAVÍC Inlight noční balzám 7 m za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 10. 2021 nebo do vyprodání zásob. Podmínky akce

Skladem na e-shopu

895

O produktu

INLIGHT BIO Relief balzám na suchou a svědící kůži obsahuje kurkumu, měsíček lékařský, které mají pozitivní účinky na pleť postiženou ekzémem, dermatitidou a lupénkou. BIO olej olivový, ricinový, jojobový a pupalkový spolu s extrakty z měsíčku lékařského, jitrocelem, včelím voskem příznivě ovlivňují strukturu a povrch podrážděné a suché pleti. Balzám je vhodný pro všechny věkové kategorie včetně kojenců.

Bylinný balzám byl vyvinutý lékařem, homeopatem a odborníkem na klinickou fytoterapii MUDr. Marianem Spieziou.

Složení:

Měsíček lékařský, kurkuma, jitrocel větší, sléz lesní, včelí vosk, za studena lisované bio oleje (olivový, ricinový, jojobový, pupalkový aj.)

Použití:

Balzám naneste v malém množství pouze na místa, kde je pokožka suchá či svědí. Aplikujte balzám tak často, aby namáhané části pleti zůstávaly řádně zvlhčené. Případné přebytky jemně odstraňte pomocí organického vatového tamponu. Snažte se krátce po aplikaci vyvarovat kontaktu s oděvem – některé složky ve výrobku mohou barvit. Vhodné pro všechny věkové kategorie včetně dětí.

Upozornění:

Pokud se obáváte možné alergické reakce na některou ze složek, naneste menší množství krému na malou plochu zdravé pokožky (například na zápěstí) a nechte působit 24 hodin před tím, než balzám aplikujete na problematické partie.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.