Inlight

  (43)

Seznamte se s britskou, ručně vyráběnou 100% bio kosmetikou značky Inlight. Je nabitá blahodárnými bylinami a oleji, jež umí zázraky v péči o pleť s pigmentovými skvrnami, jizvami, vráskami či se sklony k tvorbě akné a projevům ekzémů. Výsledky ukazují, že čistá příroda přirozená tělu vrací pokožce vitalitu, krásu a rovnováhu.


Přírodní kosmetika s mimořádnými účinky díky respektu k pokožce

Přírodní kosmetika Inlight je svým přístupem k pokožce naprosto odlišná od většiny ostatních značek:

 • Je výsledkem mnohaletého výzkumu respektovaného italského vědce, lékaře, homeopata a fytoterapeuta Dr. Mariana Spieziy.
 • Napomáhá k dosažení přirozené rovnováhy pokožky, která si pak efektivně pomůže sama. Respektuje dokonalost přírody i lidského těla.
 • Díky patentované formuli Bio-lipofilní Matrix ji pokožka vnímá jako vlastní součást a bere si z ní vše, co momentálně potřebuje.
 • Má viditelné výsledky po několika dnech – často i tam, kde nic jiného nepomáhá.

Příroda umí zázraky u pleti se sklony k akné a ekzémům, s jizvami i pigmentovými skvrnami a díky své přirozenosti je tou nejlepší každodenní péčí.Ruční „slow“ výroba a 100% bio kvalita INLIGHT

Přírodní kosmetika Inlight patří k několika málo kosmetickým značkám na světě, které jsou 100% CERTIFIKOVANÉ BIO.

 • Neobsahuje vodu ani žádné syntetické látky. Vyrobena z nejčistších a nejkvalitnějších složek vypěstovaných v ekologickém zemědělství bez syntetických postřiků a GMO.
 • Absolutní čistotu a 100% bio kvalitu potvrzuje certifikát britské Soil Association a Cosmos Organic.
 • Ručně vyráběna šetrně k bylinkám a olejům, které nejsou tepelně ani jinak laboratorně modifikovány a znehodnocovány. Díky tomu si zachovávají vitalitu a blahodárný obsah.
 • Voňavé balzámy vyráběné několik týdnů až měsíců uprostřed čisté přírody britského Cornwallu.


2 kroky k dokonale čisté pleti stačí

Hloubkové, a přitom šetrné, čištění je v dnešní době plné znečištění základem péče o pleť se sklony k akné, vráskám, pigmentovým skvrnám a dalším nedokonalostem.

KROK 1

Dřevěnou špachtličkou naneste malé množství Bio čisticího balzámu a následně aplikujte na lehce navlhčenou pleť. Vmasírujte jemně po celé ploše obličeje i krku. Nechte působit 2 až 5 minut a užívejte si symfonii blahodárných vůní. Odstraňte produkt bio žínkou nebo bio vatovým tamponem namočenými v teplé vodě.

KROK 2

Na vatový tampon nakapejte několik kapek Bio květového tonika. Aplikujte jemně po celém obličeji. Touto závěrečnou péčí stáhnete z pleti nadbytečnou olejovou vrstvu, dočistíte ji, zklidníte a tonizujete.INLIGHT jako most zpět k přírodě i k sobě


Čištění a odličování

Čištění a odličování

Základem péče o pleť se sklony k akné, vráskám, pigmentovým skvrnám a dalším disbalancím je účinné a šetrné odličování a čištění.

Intenzivní péče

Intenzivní péče

Koncentrovaná péče se silnými účinky pro vypnutí, omlazení a celkové prozáření pleti.

Problematická pokožka

Problematická pokožka

Příroda je mocná v boji s problematickou pokožkou, ekzémy, podrážděními a dalšími neduhy.

Maminky, miminka a děti

Maminky, miminka a děti

Absolutní čistota a vysoká účinnost pro jemnou a citlivou pleť.

Muži

Muži

Pánská řada respektuje specifika mužské pokožky, účinně předchází jejímu podráždění a podporuje mužskou energii.

Bestsellers

Bestsellers

Objevte ty nejprodávanější výrobky a rozmazlete svou pleť čistým složením s maximální účinností.Ikonické produkty
  * www.soilassociation.org

  Seřadit podle

  Britská ručně vyráběná bio kosmetika Inlight vznikla pod rukama lékaře, homeopata a fytoterapeuta Dr. Mariana Spiezii. Díky jeho znalostem fungování lidského těla a vzájemného působení olejů a bylin pracují bio přípravky Inlight na různých úrovních. Jejich základem je takzvaný bio-lipofilní Matrix, díky kterému se tato přírodní kosmetika podobá některým složkám pokožky a může pronikat i do jejích hlubších vrstev.

  Blahodárné účinky na základě respektu k pokožce

  Bio kosmetika Inlight na rozdíl od většiny kosmetických značek funguje jinak. Její filozofií je přesvědčení, že příroda a lidské tělo jsou dokonalé tak, jak jsou a ke svému správnému fungování nepotřebují žádné umělé zásahy ani náhražky. Veškeré přípravky značky Inlight jsou koncipovány s respektem na biologické funkce pokožky, které postupně navrací přirozenou rovnováhu. Pravidelným používáním se pokožka pročistí, zbaví toxinů a obnoví svou schopnost regulace mazotoku a udržování hydratace a elasticity.

  Ručně vyráběné produkty ve 100% bio kvalitě

  Inlight kosmetika se vyrábí ve 100% bio kvalitě. Složení produktů zahrnuje čisté a kvalitní ingredience z ekologického zemědělství, které byly vypěstovány bez použití syntetických postřiků a GMO. Přípravky Inlight se ručně vyrábí po dobu několika měsíců uprostřed přírody anglického Cornwallu, kde vznikají voňavé bio balzámy, oleje plné vitamínů a minerálů nebo přírodní péče o vlasy. Vysokou kvalitu výrobků a použitých složek dokládá certifikát společnosti Organic Soil Association.

  S úctou k přírodě a zvířatům

  Záměrem dr. Mariana Spieziy byla pomoc lidem zpět k jejich samotné podstatě, tedy k přírodě a sobě samým. To je důvodem, proč značka Inlight od svého začátku maximálně usiluje o udržitelnost a ohleduplnost k naší planetě a všem jejím obyvatelům. Základem tohoto přístupu je používání přírodních bio ingrediencí, netestování na zvířatech a investice do recyklovatelných obalů.