Inlight BIO Rescue balzám na problematickou pleť 28 ml

Kosmetika

NAVÍC Inlight noční balzám 7 m Při nákupu produktů značek Inlight Bio, Zuii Organic, Naturalis Oranic, Butterbean a Pánbach v minimální hodnotě 2499 Kč vč. DPH získáte NAVÍC Inlight noční balzám 7 m za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 10. 2021 nebo do vyprodání zásob. Podmínky akce

Skladem na e-shopu

745

O produktu

INLIGHT BIO Rescue balzám na problematickou pleť obsahuje bylinky známé svými skvělými výsledky u problematické pleti se sklony k akné či u vnějších poranění kůže. Hledáte-li spolehlivého zachránce, který zklidní „rozbouřenou“ pleť, můžete konečně vydechnout. Rescue balzám s propolisem & olejem tea tree přináší úlevu všem typům problematické pokožky. Přirozeně silná, 100% bio formule se hodí nejen na problematické zóny obličeje, ale také na tělo (například rozpraskané paty). Vhodný i na nejcitlivější pokožku obličeje pro všechny věkové kategorie.

Multifunkční 100% bio balzám vyvinul a vyrobil britský lékař, homeopat a klinický fytoterapeut MUDr. Mariano Spiezia.

Výsledek:

  • Šetrně pečuje o problematickou pleť
  • Ošetření drobných poranění kůže
  • Péče o rozpraskanou pokožku na patách

Složení:

Propolis, tea tree, kadidlo.

Použití:

Balzám aplikujte na postižená místa alespoň 3krát denně v malém množství.  Případné přebytky jemně odstraňte pomocí bio vatového tamponu. Snažte se krátce po aplikaci vyvarovat kontaktu s oděvem – některé složky výrobku mohou barvit.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.