Inlight BIO Rescue balzám na problematickou pleť 28 ml

Kosmetika

Značka: INLIGHT
5.0
INLIGHT BIO Rescue balzám na problematickou pleť ve 100% BIO kvalitě šetrně pečuje o problematickou pleť se sklonem k akné a o drobná poranění kůže.
NAVÍC Inlight Bio Tělový olej s arnikou 30 ml Při nákupu produktů značky Inlight Bio, Zuii Organic, Pánbach, Vielö nad 2499 Kč vč. DPH získáte NAVÍC Inlight Bio Tělový olej s arnikou 30 ml za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 8. 2022 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
745

O produktu

50105070

INLIGHT BIO Rescue balzám na problematickou pleť obsahuje bylinky známé svými skvělými výsledky u problematické pleti se sklony k akné či u vnějších poranění kůže. Hledáte-li spolehlivého zachránce, který zklidní „rozbouřenou“ pleť, můžete konečně vydechnout. Rescue balzám s propolisem & olejem tea tree přináší úlevu všem typům problematické pokožky. Přirozeně silná, 100% bio formule se hodí nejen na problematické zóny obličeje, ale také na tělo (například rozpraskané paty). Vhodný i na nejcitlivější pokožku obličeje pro všechny věkové kategorie.

Multifunkční 100% bio balzám vyvinul a vyrobil britský lékař, homeopat a klinický fytoterapeut MUDr. Mariano Spiezia.

Výsledek:

  • Šetrně pečuje o problematickou pleť
  • Ošetření drobných poranění kůže
  • Péče o rozpraskanou pokožku na patách

Složení:

Propolis, tea tree, kadidlo.

Použití:

Balzám aplikujte na postižená místa alespoň 3krát denně v malém množství.  Případné přebytky jemně odstraňte pomocí bio vatového tamponu. Snažte se krátce po aplikaci vyvarovat kontaktu s oděvem – některé složky výrobku mohou barvit.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.