Inlight BIO Soothing balzám na podrážděnou pokožku 45 ml

Kosmetika

Značka: INLIGHT
Nádherně voňavý 100% bio balzám s měsíčkem lékařským, růží damašskou a dalšími ingrediencemi známými svými blahodárnými účinky na opruzeniny a rozpraskané bradavky.
NAVÍC Naturalis Organic Home Spa vlasový šampon 50 ml Při nákupu produktů značky Inlight Bio, Zuii Organic, Vielö, Naturalis Organic, Pánbach nad 999 Kč do 2 498 Kč získáte NAVÍC Naturalis Organic Home Spa vlasový šampon 50 ml za 0,01 Kč. Akce platí do 28. 2. 2023 nebo do vyprodání zásob.
NAVÍC Inlight Hloubkově hydratační balzám 7 ml Při nákupu produktů značky Inlight Bio, Zuii Organic, Vielö, Naturalis Organic, Pánbach nad 2499 Kč získáte NAVÍC Inlight Hloubkově hydratační balzám 7 ml za 0,01 Kč. Akce platí do 28. 2. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
895

O produktu

50105073

INLIGHT BIO Soothing balzám na podrážděnou pokožku je nádherně voňavý, zklidňující určený i pro tu nejjemnější pokožku. Můžete ho aplikovat na jakoukoliv oblast těla. Je vhodný i pro maminky během kojení na popraskané bradavky i pro kojence na nepříjemně bolestivé opruzeniny. Obsahuje kromě výtažku z měsíčku lékařského a levandule také vzácný olej z růže damašské, který bývá ceněný pro vynikající regenerační účinky. Balzám je vhodný pro všechny věkové kategorie.

  • Maminky: Během kojení bradavky často popraskají a bolí, je proto velmi důležité, aby byla pokožka v této oblasti dobře hydratovaná a ošetřená balzámem s obsahem bioaktivních rostlinných ingrediencí známých pro své zklidňující vlastnosti.
  • Kojenci: Opruzeniny patří v prvních fázích života k nejčastějšímu typu podráždění kůže. Nádherně voňavý bio balzám pomáhá předcházet bolesti, snižuje začervenání a poskytuje úlevu i té nejcitlivější dětské pokožce.

Složení:

  • Měsíček lékařský - zklidňující účinky
  • Levandule - zklidňující účinky
  • Olej z damašské růže - regeneruje

Použití:

Balzám aplikujte v malém množství na pokožku formou jemné masáže tak často, jak je potřeba. Případné přebytky jemně odstraňte pomocí bio vatového tamponu. Snažte se krátce po aplikaci vyvarovat kontaktu s oděvem – některé složky ve výrobku mohou barvit. Balzám nijak neohrožuje dítě a nemění chuť mateřského mléka.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.