Inlight BIO Soothing balzám na podrážděnou pokožku 45 ml

Kosmetika

NAVÍC Inlight Bio vlasový elixír 30 ml Při nákupu produktů značek Inlight BIO v minimální hodnotě 2499 Kč vč. DPH získáte NAVÍC Inlight Bio vlasový elixír 30 ml za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 6. 2021 nebo do vyprodání zásob. Podmínky akce

Skladem na e-shopu

O produktu

INLIGHT BIO Soothing balzám na podrážděnou pokožku je nádherně voňavý, zklidňující určený i pro tu nejjemnější pokožku. Můžete ho aplikovat na jakoukoliv oblast těla. Je vhodný i pro maminky během kojení na popraskané bradavky i pro kojence na nepříjemně bolestivé opruzeniny. Obsahuje kromě výtažku z měsíčku lékařského a levandule také vzácný olej z růže damašské, který bývá ceněný pro vynikající regenerační účinky. Balzám je vhodný pro všechny věkové kategorie.

  • Maminky: Během kojení bradavky často popraskají a bolí, je proto velmi důležité, aby byla pokožka v této oblasti dobře hydratovaná a ošetřená balzámem s obsahem bioaktivních rostlinných ingrediencí známých pro své zklidňující vlastnosti.
  • Kojenci: Opruzeniny patří v prvních fázích života k nejčastějšímu typu podráždění kůže. Nádherně voňavý bio balzám pomáhá předcházet bolesti, snižuje začervenání a poskytuje úlevu i té nejcitlivější dětské pokožce.

Složení:

  • Měsíček lékařský - zklidňující účinky
  • Levandule - zklidňující účinky
  • Olej z damašské růže - regeneruje

Použití:

Balzám aplikujte v malém množství na pokožku formou jemné masáže tak často, jak je potřeba. Případné přebytky jemně odstraňte pomocí bio vatového tamponu. Snažte se krátce po aplikaci vyvarovat kontaktu s oděvem – některé složky ve výrobku mohou barvit. Balzám nijak neohrožuje dítě a nemění chuť mateřského mléka.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.