Inlight BIO Soothing balzám na podrážděnou pokožku 45 ml

50105073

Kosmetika

Skladem na e-shopu

795

O produktu

INLIGHT BIO Soothing balzám na podrážděnou pokožku je nádherně voňavý, zklidňující určený i pro tu nejjemnější pokožku. Můžete ho aplikovat na jakoukoliv oblast těla. Je vhodný i pro maminky během kojení na popraskané bradavky i pro kojence na nepříjemně bolestivé opruzeniny. Obsahuje kromě výtažku z měsíčku lékařského a levandule také vzácný olej z růže damašské, který bývá ceněný pro vynikající regenerační účinky. Balzám je vhodný pro všechny věkové kategorie.

  • Maminky: Během kojení bradavky často popraskají a bolí, je proto velmi důležité, aby byla pokožka v této oblasti dobře hydratovaná a ošetřená balzámem s obsahem bioaktivních rostlinných ingrediencí známých pro své zklidňující vlastnosti.
  • Kojenci: Opruzeniny patří v prvních fázích života k nejčastějšímu typu podráždění kůže. Nádherně voňavý bio balzám pomáhá předcházet bolesti, snižuje začervenání a poskytuje úlevu i té nejcitlivější dětské pokožce.

Složení:

  • Měsíček lékařský - zklidňující účinky
  • Levandule - zklidňující účinky
  • Olej z damašské růže - regeneruje

Použití:

Balzám aplikujte v malém množství na pokožku formou jemné masáže tak často, jak je potřeba. Případné přebytky jemně odstraňte pomocí bio vatového tamponu. Snažte se krátce po aplikaci vyvarovat kontaktu s oděvem – některé složky ve výrobku mohou barvit. Balzám nijak neohrožuje dítě a nemění chuť mateřského mléka.

Parametry
Značka Inlight
Typ pleti Citlivá pleť
Forma Balzám
BIO Ano
EAN 5060489780362