Inlight BIO Bylinková lékárnička 5x7 ml

Kosmetika

Značka: INLIGHT
Inlight BIO Bylinková lékárnička obsahuje pět balzámů na nejrůznější obtíže pokožky, kterou můžete mít díky praktické taštičce neustále při sobě.
NAVÍC Inlight Bio tělové máslo 15 ml Při nákupu produktů značky Inlight Bio, Zuii Organic, Naturalis Organic, Pánbach, Vielö, Butterbean Organics nad 2499 Kč vč. DPH získáte NAVÍC Inlight Bio tělové máslo 15 ml za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 7. 2022 nebo do vyprodání zásob.
NAVÍC ZUII Organic BIO Rtěnka Sheer s bambuckým máslem Seduction 2 g Při nákupu produktů značky Inlight Bio, Zuii Organic, Naturalis Organic, Pánbach, Vielö, Butterbean Organics nad 3999 Kč vč. DPH získáte NAVÍC ZUII Organic BIO Rtěnku Sheer s bambuckým máslem za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 7. 2022 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
1 150

O produktu

50130397

Inlight BIO Bylinková lékárnička obsahuje pět balzámů na nejrůznější obtíže pokožky, kterou můžete mít díky praktické taštičce neustále při sobě. Hlavní složkou všech balzámů je kombinace přírodních látek, které pomáhají regenerovat suchou, svědící či podrážděnou pokožku.

Bylinková lékárnička na doma i na cesty

  • Inlight BIO Soothing balzám na podrážděnou pokožku je známý pro své blahodárné účinky nejen na opruzeniny a popraskané bradavky.
  • Inlight BIO Recovery balzám na svaly a klouby oceníte zejména po sportu. Jedná se o skvělou přírodní alternativu k analgetickým mastem.
  • Inlight BIO Rescue balzám na problematickou pleť intenzivně pečuje o problematickou pleť se sklony k akné.
  • Inlight BIO Relief balzám na suchou a svědící pokožku zklidňuje a pěstí citlivou pokožky se sklonem k dermatitidě a ekzémům.
  • Inlight BIO Trauma balzám na pohmožděniny zklidňuje, regeneruje a vyživuje pokožku.

Použití

Naneste na postižené místo a počkejte, dokud se produkt plně nevstřebá.

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí. Může způsobit vážné poškození očí. V případě kontaktu s očima je několik minut vyplachujte velkým množstvím vody. Při přetrvávajícím podráždění očí nebo požití výrobku ihned vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte obal nebo etiketu výrobku. 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.