INOFOLIC Combi 60 kapslí

Doplněk stravy

Doplněk stravy s jedinečným složením D-chiro-inositolu, myo-inositolu a kyseliny listové v období zvýšené potřeby těchto látek.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: INOFOLIC Combi 60 kapslí

50096125

INOFOLIC Combi je doplněk stravy s jedinečným složením D-chiro-inositolu, myo-inositolu a kyseliny listové v období zvýšené potřeby těchto látek, který je vhodný též pro specifické skupiny žen, např. ženy s nadváhou (BMI > 25), obezitou nebo metabolickým syndromem. Účinná forma měkkých gelových kapslí zabezpečuje optimální dostupnost a vstřebatelnost složek přípravku.

Inositol je vitamín skupiny B, který se přirozeně vyskytuje v lidském těle převážně ve formě myo-inositolu, který je součástí buněčných membrán. D-chiro-inositol vzniká přeměnou z myo-inositolu a vstupuje do specifických buněčných procesů.

Kyselina listová přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství a sehrává úlohu v procesu dělení buněk.

Základní informace o produktu INOFOLIC Combi

Složení:

Jedna kapsle obsahuje 550 mg myo-inositolu, 13,8 mg D-chiro-inositolu 200 µg kyseliny listové. INOFOLIC Combi je dostupný ve formě měkkých gelových kapslí, které zabezpečují účinné množství  D-chiro-inositolu v poměru 40:1 (myo-inositol : D-chiro-inositol), což odpovídá plazmatickému poměru přirozeně se vyskytujícímu v buňkách vaječníku.

Pro koho je vhodný?

INOFOLIC Combi je doplněk stravy vhodný v případě zvýšené potřeby myo-inositolu, D-chiro-inositolu a kyseliny listové, nebo v případě jejího nedostatku v organizmu zejména u specifických skupin žen (ženy s nadváhou, obezitou nebo metabolickým syndromem).

Doporučené dávkování:

Doporučená denní dávka jsou 2 kapsle (1100 mg myo-inositolu a 27,6 mg D-chiro-inositolu). Nepřekračujte denní doporučené dávkování. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Dbejte na vyváženou pestrou stravu a zdravý životní styl.

Jednoduché podávání:

Denní dávku 2 kapsle zapít vodou. 

Podmínky uchovávání:

Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte na suchém a chladném místě. Chraňte před světlem.

Složení:

Myo-inositol; sójový olej; jedlá želatina; zvlhčující látka: glycerol; emulgátory: sójový leticin, polyglycerol-polyricin-oleát; střední nasycené tricylglyceroly; stabilizátory: mono diglyceridy mastných kyselin; D-chiro-inositol; barviva: oxidy a hydroxidy železa; kyselina listová.

Obsah vitamínů a minerálních látek:

 

V denní dávce 2 kapsle

% RHP* (2 kapsle)

Myo-Inositol

1100mg

Není stanovena

D-Chiro-Inositol

27,6mg

Není stanovena

Kyselina listová

400 µg

200%

* Referenční hodnota příjmu

Obsah: 60 kapslí

Informace o dodavateli

Exeltis Czech, s.r.o.
Želetavská 1449/9, Praha 4-Michle, Česká republika
www.exeltis.cz

 

 


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.