Institut Esthederm Age Proteom pokročilé sérum 30 ml

Kosmetika

Institut Esthederm Age Proteom pokročilé sérum pomáhá korigovat nejčastější projevy stárnutí pleti, a také jim předcházet.
NAVÍC Institut Esthederm Cellular Water Mist 30 ml Při nákupu tohoto produktu získáte NAVÍC Institut Esthederm Cellular Water Mist 30 ml za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 6. 2023 nebo do vyprodání zásob.
2 390

O produktu: Institut Esthederm Age Proteom pokročilé sérum 30 ml

50143558

Revoluční objev nové molekuly dlouhověkosti

Průlomová inovace  AGE PROTEOMTM patentovaná biotechnologie

Institut Eshederm - co kdyby vaše pleť stárla dvakrát pomaleji. Viditelně a trvale. Age Proteom - sérum pro dlouhověkost buněk.

Sérum s pokročilou biotechnologií s efektem chaperonů bodyguardů kožního mládí, která trvale uchovává a opětovně posiluje klíčové proteiny v pleti a chrání ji tak před předčasným stárnutím. Sérum poskytuje vysokou antioxidační ochranu, doslova biochemický štít, který účinně chrání pleť před oxidačním stresem a škodlivými vnějšími vlivy.

Jemná, svěží a hydratační textura séra se hodí použít pod jakýkoli přípravek péče o pleť a respektuje pH pokožky.

Pokožka je po nanesení séra mimořádně hebká, sérum pomáhá předcházet výskytu tmavých skvrn a rozjasňuje pleť. Sérum vás okouzlí jemnou, stylovou vůní s tóny černé švestky, růže a bílého pižma.

Sérum dlouhodobě působí mimořádně účinně jako prevence i korekce všech hlavních známek stárnutí pleti, jako jsou vrásky, ztráta kontur, hustoty, jasu a rovnoměrného tónu pleti*. Viditelně a trvale.

Sérum dlouhodobě působí mimořádně účinně jako prevence i korekce všech hlavních známek stárnutí pleti, jako jsou vrásky, ztráta kontur, hustoty, jasu a rovnoměrného tónu pleti.*

Viditelně a trvale.


Vyzkoušené ženami, které žijí svůj život naplno **

Institut Eshederm. Vyzkoušené ženami, které žijí svůj život naplno **

Průlomový objev, který stojí za revolučním patentem

Profesor Miroslav Radman, autor patentu Age ProteomTM, strávil poslední dekády zkoumáním příčin chorob spojených se stárnutím, jako jsou například Alzheimerova a Parkinsonova choroba a odhalil zásadní roli proteomu souboru všech proteinů v živých organismech, a zároveň druhou nejdůležitější složkou jejich těl.

Institut Eshederm - cesta mladistvé a krásné pleti. Některé formy života jsou zdánlivě nesmrtelné

Některé formy života jsou zdánlivě nesmrtelné

Mezi živými organismy jsou takové, které jsou schopné regenerovat do nekonečna, a to i za extrémních podmínek (záření, teplota atd.); tyto mikroorganismy jsou známé jako extremofilní.

Prof. Miroslav Radman a jeho tým učinili překvapivý objev: když jsou tyto mikroorganismy vystavené silnému stresu, například velmi intenzivnímu gama záření, jejich DNA je poškozené, ale jejich fyziologie zůstává nedotčená, protože je okamžitě opravena díky specializovaným proteinům: opravným enzymům.

Studiem biologie proteomu těchto mikroorganismů, se profesoru Radmanovi podařilo prokázat souvislost mezi kvalitou proteomu a odolností vůči předčasnému stárnutí.

I mládí pokožky je zakódováno v jejím proteomu

Kožní proteiny, které jsou klíčové pro udržení mladistvosti kůže, hrají roli, pokud jde o strukturu a funkci. Tvoří strukturu, oporu a hustotu kožní tkáně, a patří mezi ně i například elastin nebo kolagen. Zajišťují také správné fungování všech životně důležitých fyziologických procesů, jako je dýchání, oprava, komunikace a likvidace odpadních látek.

Tyto proteiny, které jsou nezbytné pro buněčný život, jsou neomezené: enzymy opravující DNA, hormony, konexiny, které zprostředkovávají buněčnou komunikaci, akvaporiny, které přenášejí vodu přes různé kožní vrstvy... Všechny tyto funkce plní několik specializovaných proteinů, které se starají o zdraví a krásu pokožky.

Ochrana integrity proteomu pleti tak v dlouhodobém horizontu může významně zpomalit proces stárnutí pokožky.

Institut Eshederm - cesta mladistvé a krásné pleti

Zařaďte toto sérum do své každodenní rutiny péče o pleť a vydejte se postupně na cestu mladistvé a krásné pleti se značkou Institut Esthederm i vy.

Složení našich přípravků, jednotlivé kroky každodenní péče a odborné ošetření našich profesionálů v oblasti krásy, respektuje křehkost pokožky a věnuje jí péči, díky které je krásnější, zářivější a odolnější vůči času i prostředí. Jsme skutečnými odborníky na ekobiologii pleti i objevitelé celé řady patentů, které ji podporují.


* Klinická studie na 55 ženách ve věku 42 až 65 let, fototypy II až IV, všechny typy pleti. Žijící v městském prostředí, vykazující známky únavy (vrásky, jemné linky a/nebo tmavé kruhy pod očima) a poruchy pigmentace, tmavé skvrny, nerovnoměrný odstín pleti. Pravidelné používání 2x denně po dobu 6 měsíců za běžných podmínek.

** Uživatelský test provedený na 30 ženách 40-55 let, všechny typy pleti, z toho 21 kuřaček, 7 žen s nedostatkem spánku, 20 žijících ve městě a 20 žijících ve znečištěném prostředí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.