Kosmetika

Institut Esthederm Age Proteom pokročilé sérum 30 ml

5.0

Institut Esthederm Age Proteom pokročilé sérum pomáhá korigovat nejčastější projevy stárnutí pleti, a také jim předcházet.

2 390
Doprava zdarma

O produktu: Institut Esthederm Age Proteom pokročilé sérum 30 ml

50143558

Revoluční objev nové molekuly dlouhověkosti

Průlomová inovace  AGE PROTEOMTM patentovaná biotechnologie

Institut Eshederm - co kdyby vaše pleť stárla dvakrát pomaleji. Viditelně a trvale. Age Proteom - sérum pro dlouhověkost buněk.

Sérum s pokročilou biotechnologií s efektem chaperonů bodyguardů kožního mládí, která trvale uchovává a opětovně posiluje klíčové proteiny v pleti a chrání ji tak před předčasným stárnutím. Sérum poskytuje vysokou antioxidační ochranu, doslova biochemický štít, který účinně chrání pleť před oxidačním stresem a škodlivými vnějšími vlivy.

Jemná, svěží a hydratační textura séra se hodí použít pod jakýkoli přípravek péče o pleť a respektuje pH pokožky.

Pokožka je po nanesení séra mimořádně hebká, sérum pomáhá předcházet výskytu tmavých skvrn a rozjasňuje pleť. Sérum vás okouzlí jemnou, stylovou vůní s tóny černé švestky, růže a bílého pižma.

Sérum dlouhodobě působí mimořádně účinně jako prevence i korekce všech hlavních známek stárnutí pleti, jako jsou vrásky, ztráta kontur, hustoty, jasu a rovnoměrného tónu pleti*. Viditelně a trvale.

Sérum dlouhodobě působí mimořádně účinně jako prevence i korekce všech hlavních známek stárnutí pleti, jako jsou vrásky, ztráta kontur, hustoty, jasu a rovnoměrného tónu pleti.*

Viditelně a trvale.


Vyzkoušené ženami, které žijí svůj život naplno **

Institut Eshederm. Vyzkoušené ženami, které žijí svůj život naplno **

Průlomový objev, který stojí za revolučním patentem

Profesor Miroslav Radman, autor patentu Age ProteomTM, strávil poslední dekády zkoumáním příčin chorob spojených se stárnutím, jako jsou například Alzheimerova a Parkinsonova choroba a odhalil zásadní roli proteomu souboru všech proteinů v živých organismech, a zároveň druhou nejdůležitější složkou jejich těl.

Institut Eshederm - cesta mladistvé a krásné pleti. Některé formy života jsou zdánlivě nesmrtelné

Některé formy života jsou zdánlivě nesmrtelné

Mezi živými organismy jsou takové, které jsou schopné regenerovat do nekonečna, a to i za extrémních podmínek (záření, teplota atd.); tyto mikroorganismy jsou známé jako extremofilní.

Prof. Miroslav Radman a jeho tým učinili překvapivý objev: když jsou tyto mikroorganismy vystavené silnému stresu, například velmi intenzivnímu gama záření, jejich DNA je poškozené, ale jejich fyziologie zůstává nedotčená, protože je okamžitě opravena díky specializovaným proteinům: opravným enzymům.

Studiem biologie proteomu těchto mikroorganismů, se profesoru Radmanovi podařilo prokázat souvislost mezi kvalitou proteomu a odolností vůči předčasnému stárnutí.

I mládí pokožky je zakódováno v jejím proteomu

Kožní proteiny, které jsou klíčové pro udržení mladistvosti kůže, hrají roli, pokud jde o strukturu a funkci. Tvoří strukturu, oporu a hustotu kožní tkáně, a patří mezi ně i například elastin nebo kolagen. Zajišťují také správné fungování všech životně důležitých fyziologických procesů, jako je dýchání, oprava, komunikace a likvidace odpadních látek.

Tyto proteiny, které jsou nezbytné pro buněčný život, jsou neomezené: enzymy opravující DNA, hormony, konexiny, které zprostředkovávají buněčnou komunikaci, akvaporiny, které přenášejí vodu přes různé kožní vrstvy... Všechny tyto funkce plní několik specializovaných proteinů, které se starají o zdraví a krásu pokožky.

Ochrana integrity proteomu pleti tak v dlouhodobém horizontu může významně zpomalit proces stárnutí pokožky.

Institut Eshederm - cesta mladistvé a krásné pleti

Zařaďte toto sérum do své každodenní rutiny péče o pleť a vydejte se postupně na cestu mladistvé a krásné pleti se značkou Institut Esthederm i vy.

Složení našich přípravků, jednotlivé kroky každodenní péče a odborné ošetření našich profesionálů v oblasti krásy, respektuje křehkost pokožky a věnuje jí péči, díky které je krásnější, zářivější a odolnější vůči času i prostředí. Jsme skutečnými odborníky na ekobiologii pleti i objevitelé celé řady patentů, které ji podporují.


* Klinická studie na 55 ženách ve věku 42 až 65 let, fototypy II až IV, všechny typy pleti. Žijící v městském prostředí, vykazující známky únavy (vrásky, jemné linky a/nebo tmavé kruhy pod očima) a poruchy pigmentace, tmavé skvrny, nerovnoměrný odstín pleti. Pravidelné používání 2x denně po dobu 6 měsíců za běžných podmínek.

** Uživatelský test provedený na 30 ženách 40-55 let, všechny typy pleti, z toho 21 kuřaček, 7 žen s nedostatkem spánku, 20 žijících ve městě a 20 žijících ve znečištěném prostředí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.