IRALTONE Sebum-normalizing Shampoo 200 ml

Kosmetika

Značka: IRALTONE
IRALTONE Sebum-normalizing Shampoo s mořskou řasou pomáhá regulovat produkci kožního mazu ve vlasech a eliminuje hromadění nečistot. Ke každodennímu použití.
Skladem na e-shopu
585

O produktu

50125715

Myjete si vlasy každý den, a přesto Vaše vlasy již k večeru postrádají vzdušnost a začínají se lepit? Nadměrnou produkci mazu ve vlasech může mimo jiné způsobit časté a nešetrné mytí nevhodným přípravkem. IRALTONE Sebum-normalizing Shampoo s mořskou řasou pomáhá regulovat produkci oleje na pokožce hlavy a ve vlasech, a eliminuje hromadění nečistot. Obsahuje extrakt z vinné révy a vitamin E, které přispívají k ochraně proti volným radikálům. Hluboce čistí vlasy od kořínků až ke konečkům a je vhodný ke každodennímu použití.

Výsledek:

  • snižuje sekreci kožního mazu ve vlasech
  • obsahuje antioxidanty – vinnou révu a vitamin E
  • pro každodenní použití

Složení

Marine algae, Vitis vinifera, vitamín E.

Použití

Aplikujte na vlhké vlasy. Jemně vmasírujte do pokožky hlavy a nechte působit 2-3 minuty. Smyjte velkým množstvím vody, dokud šampon zcela nevypláchnete.

Upozornění

Pouze k zevnímu použití. Vyhněte se kontaktu s očima, pokud k tomu dojde, opláchněte velkým množstvím vody. Nepoužívejte v případě poranění pokožky hlavy. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.