Isla Cassis bylinné pastilky 30 pastilek

Zdravotnické prostředky

Značka: ISLA
Isla Cassis bylinné pastilky s výtažkem z islandského lišejníku jsou balzámem pro váš podrážděný krk, pomáhají při chrapotu a škrábání v krku.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

209

O produktu

50009089

Isla Cassis bylinné pastilky s výtažkem z islandského lišejníku jsou balzámem pro váš podrážděný krk, pomáhají při chrapotu a škrábání v krku. Obsahují látky, které vytváří ochranný povlak na sliznici v krku a hltanu. Podrážděná sliznice je tak chráněná a může se rychleji zotavit. Pastilky s příchutí černého rybízu jsou vhodné pro dospělé a děti od 4 let.

Hlavní vlastnosti

  • ulevují při chrapotu, škrábání / pálení v krku
  • chrání a zklidňují sliznici krku a hltanu
  • s příchutí černého rybízu

Dávkování

Dospělí a děti od 4 let: Užívejte 1-2 pastilky dle potřeby několikrát za den. Pastilku nechte zvolna rozpustit v ústech.

Složení

Obsah účinné látky: 1 pastilka obsahuje 80 mg vodného výtažku z islandského lišejníku (0,4 – 0,8 : 1). Pomocné látky: kyselina askorbová (vitamin C), sorbitol, akácie, maltitol, bezvodá kyselina citronová, acesulfam K, výtažek z černého rybízu, aroma černého rybízu, lehký tekutý parafin, purifikovaná voda. 1 pastilka obsahuje náhradní sladidla sorbitol (112 mg) a maltitol (285 mg) = 0,033 BE (chlebové jednotky).

Upozornění

Obsahuje sladidla. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ. Třída ZP I.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.