Iswari BIO Spirulina tablety 125 g

Doplněk stravy

Značka: ISWARI
Tato zelenomodrá řasa obsahuje antioxidanty a je bohatá na kvalitní bílkovinu, která obsahuje všechny aminokyseliny. Spirulina podporuje přirozenou obranyschopnost organizmu.
NAVÍC Labeta Želírovací cukr třtinový 4:1 250 g Při nákupu produktů značky Iswari v minimální hodnotě 400 Kč získáte NAVÍC Labeta Želírovací cukr třtinový 4:1 250 g za 0,01 Kč. Akce platí do 28.2. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
225

Cena za 100 g: 180 Kč

O produktu

50078161

Spirulina je sladkovodní řasa, která získala své zbarvení díky chlorofylu a dalším pigmentům (beta-karoten, zeaxantin ). Díky nim přispívá k antioxidačním procesům v těle. Vysoká nutriční hodnota spiruliny je dána mimořádným podílem lehce vstřebatelných bílkovin, které poskytují všechny esenciální aminokyseliny. Proteiny se nejen podílejí na tvorbě svaloviny, ale jsou důležité i pro celkový metabolismus. Díky absenci celulózy v buněčné stěně je vhodná jako potravinový doplněk pro osoby se sníženou schopností příjmu potravin.

Hlavní vlastnosti:

  • mimořádně vysoký obsah kvalitní bílkoviny
  • bohatý zdroj antioxidantů
  • podporuje přirozenou obranyschopnost

Dávkování

Maximálně 8 tablet dvakrát denně. Tablety užívejte před jídlem zapité dostatečným množstvím vody. Detoxikační reakce organismu může být různá, například zvýšená stolice, ospalost či svědění kůže.

Složení

100 % bio spirulina (tablety).

Upozornění

Nepřekračujte denní dávku! Neslouží jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pravidelná konzumace spiruliny není vhodná pro těhotné a kojící ženy, protože detoxikované látky se vylučují také tělními tekutinami včetně mateřského mléka!

O značce

Iswari vyrábí kvalitní a čisté výrobky. Věnuje velkou pozornost původu surovin. Odebírá suroviny jen od výrobců, kteří je získávají etickým způsobem. Jejich výrobky splňují přísné EU normy ekologické produkce. Ctí moudrost přírody, a proto se všechny produkty vyrábějí udržitelným způsobem. Jsou 100 % přírodní, veganské (bez laktózy), bez konzervantů a umělých barviv a pochází z přirozeně bezlepkových surovin.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.