Dentální hygiena

iWhite Sonický kartáček s aktivním uhlím

Značka: IWHITE

Sonický zubní kartáček se štětinami s aktivním uhlím pro odstranění skvrn, zápachu i bakterií. Pět čisticích funkcí a časovač.

NAVÍC iWhite Náhradní hlavice s aktivním uhlím 2 ks Při nákupu tohoto produktu získáte NAVÍC iWhite Náhradní hlavice s aktivním uhlím 2 ks za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 3. 2024 nebo do vyprodání zásob.
2 450
Doprava zdarma

O produktu: iWhite Sonický kartáček s aktivním uhlím

50110900

Udržujte si zářivý úsměv! Pořiďte si sonický zubní kartáček se štětinami s aktivním uhlím, který účinně odstraňuje skvrny, eliminuje zápach z úst a brání šíření bakterií v dutině ústní. Pracuje na principu unikátních vibrací, kterých zvládne vyvinout až 40 000 za minutu. Spolehlivě se tak dostane i do těžko přístupných mezizubních prostor, které byste s běžným manuálním kartáčkem neměli šanci vyčistit, a odstraní zubní plak. Mějte jistotu, že si zuby čistíte důkladně – integrovaný časovač vás jemnými vibracemi každých 30 vteřin upozorní, abyste přešli s čištěním k další části dutiny.

Pět čisticích režimů

Podle požadovaných výsledků si zvolte jeden z pěti přednastavených čisticích režimů:

  • Clean pro dokonalé odstranění plaku
  • Sensitive pro citlivé zuby a dásně
  • Gum Care pracující s vibracemi s dlouhou odchylkou pro masáž dásní
  • Whitening se sonickými vibracemi se střídavými odchylkami pro odstranění plaku a skvrn a k zajištění bělejších zubů
  • Polish využívající silné vibrace pro bělení a leštění zubů

Kartáček je vhodný také na cesty. Pracuje bezdrátově, na jedno nabití vydrží funkční až tři měsíce. Snadno ho dobijete přes USB z počítače či powerbanky.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.