iWhite

Za svůj úsměv se již nemusíte stydět! Ukažte světu zářivě bílé zuby, aniž byste museli podstoupit bolestivé a nákladné deontologické procedury. Vyzkoušejte iWhite, bělící přípravek s okamžitým efektem, který vaše zuby zesvětlí až o několik odstínů. Zuby si zvládnete vybělit sami v pohodlí domova. Výrobky iWhite neobsahují žádné nebezpečné látky.

Seřadit podle
iWhite Dark Stains

předplněné aplikátory 10 ks

Dentální hygiena

Odstraňuje skvrny na zubech, eliminuje zápach z úst a posiluje sklovinu.
979
iWhite Supreme

bělicí zubní pasta 75 ml

Dentální hygiena

Bělí a neutralizuje skvrny na zubech a působí jako prevence vzniku nových.
255

Peroxid vodíku v přípravcích iWhite je nahrazen technologií FCC neboli technologií s vrstvou krystalizovaného vápníku. Bioaktivní krystaly v kombinaci s polymerem zůstanou zafixovány na povrchu zubu a viditelně ho vybělí. Jako bonus navíc molekula P.A.P. zvládne odstranit skvrny na zubech a sjednotí jejich odstín, aby váš zářivý úsměv ještě lépe vynikl. 

V jednom balení iWhite 2 najdete deset předplněných aplikátorů, s nimiž si najednou vybělíte přední i zadní stranu zubu. Po vyčištění zubů aplikátory opatrně nasaďte a jemně stiskněte. Po dvaceti minutách je vyjměte a vyhoďte. Výsledky ihned uvidíte při pohledu do zrcadla. Firma nabízí i speciální bělicí sonický zubní kartáček s hlavicemi s aktivním uhlím pro váš zářivý úsměv každý den.