iWhite

Řadit
Filtry výpisu
iWhite Bělící zubní pasta 75 ml

75 ml

Dentální hygiena

iWhite bělící zubní pasta spojuje bělení zubů s kompletní péčí o dutinu ústní. Posiluje zuby díky obsahu fluoridu.

  209 Kč
  iWhite Náhradní hlavice s aktivním uhlím 2 ks

  2 ks

  Dentální hygiena

  Sada náhradních hlavic se štětinami s aktivním uhlím. Kompatibilní se sonickým kartáčkem iWhite. Odstraňuje skvrny, zápach a bakterie z úst.

   575 Kč
   iWhite Dark Stains bělicí zubní pasta 75 ml

   bělicí zubní pasta 75 ml

   Dentální hygiena

   Zubní pasta pro každodenní péči o zuby. S dlouhotrvajícím bělicím účinkem. Odstraňuje skvrny od kávy či tabáku a zajišťuje svěží dech.

    259 Kč
    iWhite Dark Stains předplněné aplikátory 10 ks

    předplněné aplikátory 10 ks

    Dentální hygiena

    Sada na bělení zubů pro domácí použití. Odstraňuje skvrny na zubech. Klinicky ověřená a bezpečná technologie bělení přední i zadní strany zubů.

     945 Kč
     iWhite 2 Sada pro bělení zubů 10x0,8 g

     Dentální hygiena

     iWhite 2 sada pro bělení zubů je snadno použitelný přípravek určený na domácí bělení zubů.

      735 Kč
      iWhite Sonický kartáček s aktivním uhlím

      Dentální hygiena

      Sonický zubní kartáček se štětinami s aktivním uhlím pro odstranění skvrn, zápachu i bakterií. Pět čisticích funkcí a časovač.

       2490 Kč

       Roztáhněte koutky! Za svůj úsměv se již nemusíte stydět. Ukažte světu zářivě bílé zuby, aniž byste museli podstoupit bolestivé a nákladné deontologické procedury. Vyzkoušejte IWHITE, bělící přípravek s okamžitým efektem, který vaše zuby zesvětlí až o několik odstínů.

       Zuby si zvládnete vybělit sami v pohodlí domova. Výrobky IWHITE neobsahují žádné nebezpečné látky. Peroxid vodíku je nahrazen technologií FCC neboli technologií s vrstvou krystalizovaného vápníku. Bioaktivní krystaly v kombinaci s polymerem zůstanou zafixovány na povrchu zubu a viditelně ho vybělí. Jako bonus navíc molekula P.A.P. zvládne odstranit skvrny na zubech a sjednotí jejich odstín, aby váš zářivý úsměv ještě lépe vynikl.

       V jednom balení IWHITE Instant najdete deset předplněných aplikátorů, s nimiž si najednou vybělíte přední i zadní stranu zubu. Po vyčištění zubů aplikátory opatrně nasaďte a jemně stiskněte. Po dvaceti minutách je vyjměte a vyhoďte. Výsledky ihned uvidíte při pohledu do zrcadla.