Hannasaki Jamasaki cestovní balení 10 kapslí

Čaje a čajové směsi

Značka: HANNASAKI
Jamasaki obsahuje směs zeleného čaje s jasmínem a červeného čaje Pchu-er v praktickém kapslovém balení. Vhodné na cesty.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
95

Cena za 100 g: 950 Kč

O produktu

50103789

Jamasaki je směs zeleného čaje s vůní jasmínu a červeného čaje. Tato kombinace čajů detoxikuje organismus, aktivuje metabolismus k odbourávání tuků a přináší vitalitu a psychickou pohodu. Je vhodná jako doplněk při redukčních dietách. Obsahuje vitaminy, minerály, stopové prvky a antioxidanty.

Jamasaki obsahuje

  • Červený čaj (Pchu-er), který podporuje metabolismus tuků a napomáhá detoxikaci a regeneraci organismu.
  • Zelený čaj, který působí jako antioxidant, kontroluje tělesnou hmotnost, pomáhá udržet normální hladinu cholesterolu a cukru v krvi a normální stav kostí a pokožky. Příznivě působí na metabolismus lipidů, dentální zdraví, koncentraci i kvalitní spánek. Přispívá k přirozené obranyschopnosti.
  • Jasmín

Praktické balení vhodné na cesty. Snadná příprava během několika minut. Čaj je balený v rozpustných želatinových kapslích.

Čaj lze popíjet v průběhu celého dne do 17 hodin.

Použití:

Do hrnku nasypte 1-2 kapsle a zalijte horkou vodou. Voda by měla mít cca 80 °C. Čaj není třeba scedit. Sedlinu lze zalít opakovaně a stále získáte plnohodnotný nálev příjemné vůně a chuti. 

Popíjejte během dne do 17 hodiny.

Složení:

Zelený jasmínový čaj (35 %), červený čaj (Pchu-er) (65 %).


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.