Doplněk stravy

Jamieson Ginkgo Biloba 90 tablet

Značka: JAMIESON

Doplněk stravy s rostlinným extraktem Ginkgo biloba, který podporuje periferní krevní oběh, pomáhá udržovat dobrou paměť, pomáhá zachovávat kognitivní funkce i s narůstajícím věkem.

NAVÍC Jamieson Zinek 10 mg 100 tablet Při nákupu doplňků stravy značky Jamieson v minimální hodnotě 399 Kč vč. DPH získáte NAVÍC Jamieson Zinek 10 mg 100 tablet za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 12. 2023 nebo do vyprodání zásob.
399

Cena za 1 kus: 4,43 Kč

Doprava zdarma

O produktu: Jamieson Ginkgo Biloba 90 tablet

50082630

Úvod

Doplněk stravy s rostlinným extraktem Ginkgo biloba, který podporuje periferní krevní oběh, pomáhá udržovat dobrou paměť, pomáhá zachovávat kognitivní funkce i s narůstajícím věkem.


Dávkování

Dospělí: 1 tableta obden (1/2 tablety denně) s jídlem. Poraďte se s lékařem o užívání doplňku stravy déle než 8 měsíců.


Složení

Obsah v ½ tablety: Ginkgo biloba (50:1) extrakt ... 40 mg
(Ginkgo biloba, listy) ekvivalent k 2 000 mg rostliny, standardizované na 24 % flavonových glykosidů a 6 % terpenových laktonů
Složení: nosič (celulóza, fosforečnan vápenatý), Ginkgo Biloba extrakt, nosič (sójový polysacharid), leštící látka (rostlinná kyselina stearová, rostlinný stearan hořečnatý).


Upozornění

Doplněk stravy. Konzultujte užívání přípravku s lékařem, pokud užíváte léky na léčbu diabetes mellitus, vysoký krevní tlak, kojíte nebo jste těhotná. Může snižovat srážlivost krve. Neužívejte spolu s přípravky ovlivňujícími srážlivost krve, mohou zvýšit riziko spontánního krvácení. Skladujte při teplotě 15 – 25 °C, mimo dosah malých dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doplněk stravy není určen k používání jako náhrada pestré stravy, nenahrazuje význam různorodé a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.