Jamieson

Řadit
Filtry výpisu
Jamieson Vitamin C 1000 mg 120 tablet

120 tablet

Doplněk stravy

Vitamín C přispívá k normální funkci imunitního systému a k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Akce -10%
Jamieson Lykopene 60 tablet

60 tablet

Doplněk stravy

Lykopen – rajčatový koncentrát obsahuje v 1 tabletě přírodní složky a faktory jako jsou obsaženy ve dvou zralých rajčatech.

Jamieson Silice 10 mg křemík 60 tablet

60 tablet

Doplněk stravy

Přeslička rolní, s vysokým obsahem křemíku, podporuje optimální stav pokožky, vlasů a nehtů. Zinek přispívá k normální funkci imunitního systému a k ochraně buněk před oxidačním stresem.

Jamieson Vitamín D3 Kids jahoda 100 cucacích tablet

100 cucacích tablet

Doplněk stravy

Vitamín D je potřebný pro optimální růst a vývin kostí u dětí. Vitamín D3 na cucání s jahodovou příchutí v tabletách ve tvaru medvídka pandy. Je vyroben z přírodních zdrojů, neobsahuje aspartam, umělé příchutě a barviva.

Jamieson Vitamin C 500 mg hrozny 120 cucacích tablet

120 cucacích tablet

Doplněk stravy

Vitamín C ve formě tablet na cucání s přírodní příchutí hrozna s obsahem podpůrné směsi z přírodních zdrojů z rutinu, hesperidinu, bioflavonoidů, malpígie (Acelora lysá) a šípků.

Jamieson Vitamin C 500 mg pomeranč 120 cucacích tablet

120 cucacích tablet

Doplněk stravy

Vitamín C ve formě tablet na cucání s přírodní osvěžující pomerančovou příchutí s obsahem podpůrné směsi z přírodních zdrojů z rutinu, hesperidinu, bioflavonoidů, malpighie (Acelora lysá) a šípků.

Jamieson Vápník Hořčík Zinek 200 tablet

200 tablet

Doplněk stravy

JAMIESON Vápník, hořčík se zinkem obsahuje minerály vápník a hořčík, které napomáhají k udržení normálního stavu kostí a zubů a zinek, který je důležitý pro vlasy, nehty a pokožku. Nyní nové menší tablety.

Jamieson Niacin 500 mg s inositolem 60 tablet

60 tablet

Doplněk stravy

Niacin přispívá k normální psychické činnosti a činnosti nervové soustavy, k udržení normálního stavu sliznic, pokožky a přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Jamieson Oregánový olej 25 ml

25 ml

Doplněk stravy

Olej je známý díky svým antimikrobiálním vlastnostem, účinkům proti parazitům a pomáhá při trávicích a žaludečních potížích.

Jamieson Prenatal complete s DHA a EPA 60 kapslí

60 kapslí

Doplněk stravy

Přípravek je obohacen o esenciální mastné kyseliny, které jsou důležité pro zdravý vývoj zraku kojenců. Příznivého účinku se dosáhne při denním příjmu 100 mg DHA.

Něco navíc
Jamieson Hořčík 250 mg 90 tablet

90 tablet

Doplněk stravy

Hořčík přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, k správné činnosti nervové soustavy, k psychické činnosti, k činnosti svalů, k udržení normálního stavu kostí a zubů.