516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Jamieson Glukosamin Chondroitin MSM 1300 mg 120 tablet

Jamieson Glukosamin Chondroitin MSM 1300 mg 120 tablet

Jamieson Glukosamin Chondroitin MSM 1300 mg 120 tablet

50102140
Doplněk stravy: Více o legislativě
829 Kč 691 Kč / 100 kusů(tbl)
Skladem na e-shopu

JAMIESON Glukosamin Chondroitin MSM 1 300 mg obsahuje glukosamin sulfát a chondroitin sulfát, které jsou součástí kloubních chrupavek, kostí, vazů a šlach.

Podrobné informace o produktu

JAMIESON Glukosamin Chondroitin MSM 1 300 mg je doplněk stravy obsahující glukosamin sulfát a chondroitin sulfát. Tyto látky jsou základními stavebními složkami kloubní chrupavky a jiných pojivových tkání – kostí, vazů a šlach.

Jak užívat JAMIESON Glukosamin Chondroitin MSM 1 300 mg:

Dospělí užívají 1 tabletu denně s jídlem. K dosažení pozitivních účinků užívejte minimálně čtyři týdny. Neužívejte před spaním.

Případnou změnu dávkování konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.

Složení:

Glukosamin sulfát 500 mg (Glukosamin sulfát KCL z exoskeletu krevet a krabů), Chondroitin sulfát 400 mg (Chondroitin sulfát sodný z hovězí chrupavky), Metylsulfonylmetan (MSM) 400 mg v jedné tabletě.

Glukosamin sulfát, chondroitin sulfát, metylsulfonylmetan, nosič (celulóza); lešticí látka (modifikovaná celulózová guma, rostlinná kyselina stearová), oxid křemičitý, rozpustná celulóza, barvivo (oxid titaničitý), lešticí látka (hydroxypropylcelulóza).

Upozornění:

Nevhodné pro děti. Těhotné a kojící ženy by se měly o užívání přípravku poradit s lékařem. V ojedinělých případech se může objevit mírné nadýmání, zácpa nebo poruchy trávení. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Kategorie produktu

Parametry

Značka Jamieson
Forma Tablety
EAN 064642040367

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.