Jamieson Kolagen proti vráskám 60 tablet

Doplněk stravy

Značka: JAMIESON
Pevný a mladistvý vzhled pokožky. JAMIESON Kolagen proti vráskám je přípravek ve formě tablet, který obsahuje hydrolyzovaný kolagen.
NAVÍC Jamieson Vitamín D3 400 IU 90 tablet Při nákupu 3 ks libovolných produktů Jamieson získáte NAVÍC doplněk stravy Jamieson Vitamín D3 400 IU 90 tablet za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 9. 2022 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
519

Cena za 1 kus: 9 Kč

O produktu

50101190

JAMIESON Kolagen proti vráskám je doplněk stravy s klinicky potvrzeným účinkem. Obsahuje hydrolyzovaný kolagen, který proniká do hlubokých vrstev pokožky (epidermis a dermis), díky čemuž je pokožka pevnější a získává mladistvý vzhled. Redukuje počet jemných linií a vrásek již za 28 dní.


Dávkování

Dospělí užívají 3 tablety denně.

Složení

VerisolTM hydrolyzovaný kolagen (hovězí) 2 500 mg ve 3 tabletách.

Hydrolyzovaný kolagen, plnidlo (celulóza), emulgátor (modifikovaná celulózová guma), leštící látka (polyvinylalkohol, rostlinný stearan hořečnatý), barvivo (oxid titaničitý), leštící látka (polyethylenglykol, čištěný křemičitan hořečnatý).

Upozornění

Doplněk stravy. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.