Doplněk stravy

Jamieson Lutein se zeaxantinem a borůvkami 60 kapslí

Značka: JAMIESON

Jamieson Lutein se zeaxantinem a borůvkami je doplněk stravy s obsahem karotenoidů luteinu a zeaxantinu a extraktu z borůvek, který přispívá k udržení dobrého zraku.

NAVÍC Jamieson Zinek 10 mg 100 tablet Při nákupu doplňků stravy značky Jamieson v minimální hodnotě 399 Kč vč. DPH získáte NAVÍC Jamieson Zinek 10 mg 100 tablet za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 12. 2023 nebo do vyprodání zásob.
485

Cena za 1 kus: 8,08 Kč

Doprava zdarma

O produktu: Jamieson Lutein se zeaxantinem a borůvkami 60 kapslí

50135996

Úvod

Jamieson Lutein se zeaxantinem a borůvkami obsahuje přírodní karotenoidy lutein a zeaxantin získané z květů rostliny aksamitníku vzpřímeného (Tagetes erecta) a borůvkový extrakt. Lutein a zeaxanthin se ve vysoké koncentraci nacházejí v lidském oku ve žluté skvrně. Tělo je nedokáže samo syntetizovat, proto je nutný jejich dostatečný příjem ve stravě. S přibývajícím věkem jejich hladina postupně klesá. Extrakt z borůvek napomáhá normálnímu stavu zraku a správné činnosti cévní soustavy, působí jako antioxidant.


Dávkování

Dospělí užívají 1 kapsli denně s jídlem s obsahem oleje nebo tuku. Užívání déle než 3 měsíce konzultujte s lékařem.


Složení

Lutein (Tagetes erecta, květ) 40 mg, zeaxantin (Tagetes erecta, květ) 1600 μg, borůvkový extrakt (4:1) 50 mg (Vaccinium myrtillus, plod) ekvivalent k 200 mg syrové rostliny v jedné kapsli.

Sójový olej (bez GMO) (nosič), želatina – hovězí (želírující látka), glycerol (povlaková látka), sójový lecitin (emulgátor), červený oxid železa, oxid titaničitý (barviva).


Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti. Těhotné a kojící ženy by měly užívání konzultovat s lékařem. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Neužívejte, pokud jste alergičtí na rostliny z čeledi astrovité. Uchovávejte mimo dosah dětí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.