Jamieson Niacin 500 mg s inositolem 60 tablet

Doplněk stravy

Značka: JAMIESON
Doplněk stravy s obsahem niacinu, který přispívá k normální psychické činnosti a činnosti nervové soustavy, k udržení normálního stavu sliznic, pokožky a přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
359

Cena za 1 kus: 6 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50089703

Niacin přispívá k normální psychické činnosti a činnosti nervové soustavy, k udržení normálního stavu sliznic, pokožky a přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.


Dávkování

Dospělí: 1 tableta denně ráno anebo na oběd s jídlem.

Složení

Každá tableta obsahuje: Niacin (inositol hexanikotinát)....500 mg (3125%*)
Inositol (Inositol hexanikotinát).......150 mg
(*RHP – Referenční hodnota příjmu)
Složení: inositol hexanikotinát, nosič (fosforečnan vápenatý, celulóza, modifikovaná celulózová guma), leštící látka (rostlinná kyselina stearová, rostlinný stearan hořečnatý, hydroxypropylcelulóza, rozpustná celulóza, oxid křemičitý, karnaubský vosk).

Upozornění

Doplněk stravy. U lidí s přecitlivělostí na kyselinu nikotinovou se může vyskytnout krátkodobé a jemné začervenání pokožky. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte při teplotě 15 – 25 °C, mimo dosah malých dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doplněk stravy není určen k používání jako náhrada pestré stravy a nenahrazuje význam různorodé a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.